Typowy zestaw kina domowego czy aplituner, odtwarzacz i kolumny - który?

Rafik_Skce

New member
Muzyka 65%,35% filmy. Zestaw ok 2000zł.

Witam,
wlasnie kompletuję sprzęt audio do mieszkania.
Kupiłem już TV Sharp 37GA8E (między innymi dzięki temu forum) teraz czas na kino.

Pokój mam niewielki - 18m2, przeznaczenie kupowanego zestawu kina to 60-65% muzyka, pozostałe filmy. Chciałbym wydać około 2000zł.

Jestem za zakupem jakiegoś zestawu z aplitunerem i oddzielnym DVD + zestaw kolumn. Te zintegrowane kina domowe jakoś mnie nie przekonują, szczególnie ze głównie chce tego uzywać do muzyki (sądzę, że również subwoofera nie musi być).

Macie może jakieś propozycje?

Ja myslalem o takich opcjach (na razie allegro).
- Panasonic SA-HE40E + DVD-S33 + KODA
- DENON AVR-1306 DVD-1730 + KOLUMNY WHARFEDALE
- YAMAHA RX-V361 DVD 661 PRISM EMERALD
- ONKYO TX-SR304 + DV-SP305E/S DivX + M-Audio ROCK HTS 700 MK II
- Pionieer DV-300 + S 416 HCS3 + Jamo VSX-817

A moze jednak zwykły zestaw dla tych potrzeb w cenie do 2000zł?

Wierząc w Wasze obycie z technologią, znajomość tematu i chęć pomocy już cieszę się na optymalny zakup :).

Pozdrawiam,
Rafał
 
Ostatnia edycja:

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Słuchalem zestawu Yamahy Pioneera i Onkyo i mi najbardziej podpasował ten 3. Niby te pozostale tez nie graja źle, ale jakbym mial wybierac postawilbym na Onkyo a cena to okolo 1500zl w MM
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Do muzyki zintegrowany zestaw odpada. Amplitunerów też musisz posłuchać. Moim zdaniem żadna Yamaha się nie sprawdzi. Może H/K ?
 

Rafik_Skce

New member
Pablo1964 napisał:
Do muzyki zintegrowany zestaw odpada. Amplitunerów też musisz posłuchać.
Pablo tak właśnie sądziłem, dziękuję za potwierdzenie moich przemyśleń :). -> dlatego też podałem od razu kilka pozycji zestawów zbudowanych o oddzielne elementy.
Posłuchać - Dokladnie, wiesz ostatecznie będę chciał posłuchać jak gra sprzęt, który zakupię ostatecznie, jednak pozycji jest wiele, a napewno użytkownicy tego forum mają już bazę doświadczeń, z których chętnie bym skorzystał.

Pablo1964 napisał:
Moim zdaniem żadna Yamaha się nie sprawdzi. Może H/K ?
A to cenna informacja dot. Yamahy. Faktycznie tak słabo z muzyką radzi sobie sprzęt Yamahy z tej dolnej półeczki?

Harman Kardon - podejrzewam, że byłby super, ale nie chcę wychodzić mocno poza przeznaczony budżet (max 2500zł).
 
Do góry