Tylna projekcja spisek sprzedawców ?

deoc

New member
@subzer0 nie wiem oco Ci chodzi... to ze mogles spokojnie wydac pewnie z 8k na telewizor to nie znaczy ze kazdy moze sobie pozwolic na to... poza tym u mnie np. 5000 to maks... a z tego co wiem za tyle sie tego Sony nie kupi wiec szukam "innej" alternatywy, chociaz po przeczytaniu watkow o 3LCD chcialbym taki... jakies inne dobre modele w tej cenie znajde ??
 

foamclene

New member
Dzieki bogu, że znechęcali ludzi nie chcą ich oszukać. Ja kupiłam tv w warszawskim salonie Sony (KDS 55") w którym po ok 2,5 roku wystąpiła wada fabryczna (modułu optycznego) która zaowocowała zielonym obrazem
mszczę na tych sprezdawców, że wiedząć co maja w salonie nie puścili pary z ust choćby dyskretnie, żebym wybrała coś innego za ciezko zaropbione 10 tys.
Nigdy więcej nie kupi nic tej złodziejskiej marki, która wiedząc o wadzie fabrycznej tylnej projekcji wciskała ludziom kolejne serie tego szmelcu.
Nigdy więcej Sony chocby miały być to drobiazgi takie jak słuchawki do biegania.
Wszytskie prezenty ślubne tej marki czym predzej wymieniliśmy na sprzęty innych marek :)
 
Do góry