TX-P50X60B jak uruchomić menu serwisowe

gkvdr

New member
Witam

3 lata temu po wnikliwym czytaniu forum pokusiłem się na zakup Lg PW 451. Gra pięknie do dziś (odpukać;)), za co dziękuje forumowiczom wymieniającym się informacjami. Dziś zakupiłem Panasonic TX-P50X60B w mocno promocyjnej cenie z otwartym kartonem. Dla świętego spokoju chciałbym sprawdzić przebieg po przez tzw. menu serwisowe. Czy moglibyście podać instrukcję jak się do niego dostać? Z góry dziękuje i pozdrawiam
 

gkvdr

New member
Dzięki wielkie Digitalus. Wszystko gra - przebieg 7h (tyle co od wczoraj jak odpaliłem).

PS. Czy ktoś z Was posiada jakieś specjalne ustawienia dedykowane pod ten tv? Chodzi mi o wskazówki pod kątem uzyskania możliwie najlepszego obrazu. Wiem, można metodą prób i błędów ale to zajmuje trochę czasu (przerobiłem to na LG za nim uzyskałem dobry efekt).
 

digitalus

Banned
Witam
Ustawienia obrazu trzeba potestowac i wybrac taki tryb obrazu ktory nam najbardziej odpowiada.Jednej osobie moze podobac sie tryb normalny, innej osobie kino_Ostrosc mozna ustawic wyzej a redukcje szumow calkowicie wylaczyc.
Ustawienia zaawansowane dla modelu x60 sa w linku nizej.Czy beda dobre, mozesz sprawdzic.Na standardowych ustawieniach tez mozna uzyskac dobry efekt.
http://www.hdtv.com.pl/forum/plazmy/100333-panasonic-tx-p50x60-10.html
 
Ostatnia edycja:

gkvdr

New member
Witam ponownie

Chciałem poinformować szanowne forum, że zwróciłem tego Panasonica TX-P50X60B. Powód? Po ok. 20h pracy zaczął buczeć, że nie dało sie wieczorem/w nocy komfortowo oglądać (odległość 2,5 metra, volume na 5-7). Druga sprawa nie radził sobie z pendrivem Kingstona, który formatowałem na wszystkie możliwe sposoby i testowałem na innych TV, komputerach, tunerach (LG, Samsung, Manta, HP, Sony). Jednym słowem - obraz dobry, ale co z tego!! Buczy, nie czyta usb...lipa! Nie polecam...i szukam dalej...chyba wrócę do LG...
 

astw

New member
Witam ponownie

Chciałem poinformować szanowne forum, że zwróciłem tego Panasonica TX-P50X60B. Powód? Po ok. 20h pracy zaczął buczeć, że nie dało sie wieczorem/w nocy komfortowo oglądać (odległość 2,5 metra, volume na 5-7). Druga sprawa nie radził sobie z pendrivem Kingstona, który formatowałem na wszystkie możliwe sposoby i testowałem na innych TV, komputerach, tunerach (LG, Samsung, Manta, HP, Sony). Jednym słowem - obraz dobry, ale co z tego!! Buczy, nie czyta usb...lipa! Nie polecam...i szukam dalej...chyba wrócę do LG...


Czy buczenie było ciągłe, czy tylko przy jasnych scenach? Głośność 5-7 jakiej tyczy skali?
 

gkvdr

New member
Ciągłe, zintensyfikowane przy jasnym tle... Głośność tyczy skali telewizora. Laptop na kolanach (w sensie odległości urządzenia od uszu w stosunku do generowanego hałasu) nie był tak irytujący jak ten TV z odległości 2,5m.
 
Do góry