TX-P50G10 czy PDP-LX5090H ??

jaroslawp

New member
@Broda.
Ja też polowałem na tv HD-ready (5080XD), ale ponieważ robiłem zkupy w okresie styczniowego "dołka" cenowego, to wziąłem 5090.
Z moich obserwacji telewizorów panasonica, wyszło, że osławione "zielone węże" są mniej widoczne na odbiornikach HD, a nie fullHD (pisałem o tym w kwietniu ub. roku).
Przy Twoich 2,5m szukałbym nie 42", lecz 46" lub 50" HD - ten 50PV8 może się okazać strzałem w dziesiątkę. Musisz Sam po sklepach pooglądać.
Co do obrazu X10 nie wypowiem się dopóki nie zobaczę face to face.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Jarku czyli mówisz że HD Ready (PV8 w 50") był by lepszy w mojej sytuacji ?
Chyba bez ponownej wizyty w sklepie się nie obejdzie.
Ja powiem tak że w domu jak jestem przed tv 40" w odległości 2,5m to jest spoko a jak w sklepie przed 42" około 2m to wydaje się taki mały. Nie wiem dlaczego a odległość dobrze zmierzyłem bo miałem taśmę pod ręką 5m (chyba jedyny w sklepie) inni się troszkę patrzyli na mnie jak na idiotę :D ale co mi tam. A żona która była moją pomocą to czerwoniutka była na twarzy jak buraczek ze wstydu :mrgreen:
 

Doni

New member
Bierz 50 nie pożałujesz ;-) hd ready też będzie ok. jak wcześniej wspominałem miałem teżhd ready i było oka, tylko kiki przekonał mnie do 50", a że troszkę kaski(reszta na kreche)to postanowiłem że będzie full hd, a co do x10 to niedługo pewnie kiki zapuści testa i wszystko czarno na białym będzie, nie żałuj cali bo później tak łatwo się nie zmieni ;-)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
wiem coś o tym 2 lata temu kupiłem 26" za 3000zł a dziś ... chce większego i co najśmieszniejsze prawie za tą sama kasę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem najdelikatniej - Pioneer nie ma konkurencji .
Panasonic niestety zszedł z jakością :(
 
Do góry