TX-P46GT30E czy TX-P42ST60E

TX-P46GT30E czy TX-P42ST60E


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałbym 50St60 - to jedyny model który dostał 5 gwiazdek na CNET - od lat. I kasa Ci zostanie na dongla z Androidem.
 

bubcio

New member
dokłądnie, 50cali nie wejdzie, musiał bym na prawde czarować, ale nieopodal są drzwi wiec wolał bym nie ryzykować. pozatym przed telewizorem siedze w odległości 2 metrów. a zastanawiam sie nad gt50 dla tego ze trafiła mi sie atrakcyjna cena 3200. z czym ze to ostatnia sztuka w sklepie internetowym. wiec znajac realia takich sklepów "różnie to moze być" z taką ostatnią sztuką.
hmm.. nie wiem czy nie odczekam troszke i nie zainwestuje w gt60 w sumie troche lepiej wyposażony od ST60, okularki w zestawie, lepszy procesor, tuner satelitarny,jakieś multimedialne dodatki, tryb THX (nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem opinie ze ST60 po kalibracji niemal ze dorównuje VT60, a tryb THX w wersji GT60 jest podkręcony na 60% możliwości a w VT60 na 80%, jeśli to by była prawda, to może obeszło by sie bez dodatkowej profesjonalnej kalibracji)
a włąśnie, wiecie moze jak sie prezentuja w serii GT60 sprawa z Input lagiem? wynik w ST60 jest w granicach 50ms, co w sumie mogło by być zadawalające. no ale w modelu GT30 z 2011roku miałem 20ms...

P.S.
dodatkowe pytanie czysto z ciekawości; ile w tym prawdy ze Panasonic nie będzie w przyszłym roku wypuszczał nowej serii TV PLAZMOWYCH?
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Wg zrodel oficjalnych i tych mniej oficjanlnych panasonica odpuszcza sobie plazmy i tegoroczne modele sa ostatnimi z plazm od nich, ogolnie jak to w duzych firmach bywa moze byc tak ze jak wyniki sprzedazy bd zadowalajace to wznowia sprzedaz ale na chwile obecna Panasonica konczy z plazmami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ciekawe skąd taka informacja, bo oficjalne stanowisko sprzed dwóch dni Panasonica jest akurat odwrotne. Panasonic będzie kontynuował produkcję plazm :

TBumacz Google
 

digitalus

Banned
Witam .
Najlepszy jest tryb gra
cytat
a wiec tak jestem mega zadowolony jesli chodzi o pierwsze wrazenie :) nie robilem zadnej kalibracji bo slyszalem ze na poczatku musi pochodzic na normalnych ustawieniach, ustawilem tylko tryb obrazu "prawdziwe kino" i zwiekszylem ostrosc bo odziwo jest lepszy obraz, co do grania to odpalilem na poczatku FIFE 14 i byl dramat lekki bo input lag spory, zaczalem jednak troche szukac w ustawieniach i znalazlem odpowiedni tryb dla konsoli - "gra". po tej zmianie gralo sie elgegancko i naprawde zlego slowa nie moge powiedziec chociaz zagralem dopiero 2 mecze.

kanały filmowe na NC+ robią mega wrazenie i jestem naprawde zaskoczony taką jakoscia obrazu mimo rozdzielczosci 1080i i 50hz (tak ustawilo sie na moim dekoderze PACE 500GB)

w sumie to nie wiem po jakim czasie "aklimatyzacji plazmy" moge bawic sie w szczegółową kalibracje obrazu ale mysle ze z miesiac pochodzi na tych ustawieniach. i tu pytanie do szczesliwego posiadacza tego cuda lub innego modelu panasa jak teraz sie z nim obchodzic na poczatku

jutro popoludniu ciag dalszy poznawania plazmy :)
 
Do góry