TVP HD z anteny naziemnej na projektorze

rafalopatika

New member
Witam, mam "standardowy" zestaw kina domowego (ampli+kolumny) + projektor. TVP właśnie poinformowało, że będzie nadawać w HD swój program na DVB-T (MUX 3) i stąd moje pytanie - czy da się kupić antenę do odbioru cyfrowej TV naziemnej i obraz puścić na projektor ? Myślę i myślę i nijak mi się to nie łączy.
 

User27

New member
No przecież tu nie ma w niczym problemu, "czy da sie kupić antene" chyba sie da i potem puscić obraz przez projektor.
 

Bucek

Banned
jak obejść problem z sygnałem a raczej jego brakiem w mieszkaniu jesli nie ma mozliwosci umieszczenia anteny na dachu? nikt mi nie da umiescic anteny na bloku do tego nie widzi mi sie ciagniecie kilkudziesieciu metrow kabla :p
 

rafalopatika

New member
jednym słowem na tym co mam nie pociągnę temat. Trzeba kupić to ustrojstwo i jakoś podłączyć (scart) do TV. Dzięki za info. Tak jak myślałem na "standardowym" zestawie tego sie nie da odpalić.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No nie, nie da się.Musisz mieć tuner DVB-T, żeby odebrać sygnał. Oczywiście nie musi to być koniecznie akurat ten model.
 

marcin1985

New member
Kup sobie tuner Wiwe-HD90 będziesz zadowolony, i potem tylko podłącz do niego antene (siatkową) zeskanuj kanały i podłącz projektor do tunera kablem HDMI i będzie git:).

W ustawieniach zmieniasz rozdzielczosc do 1080p albo 720p.
 
Do góry