Tvn Player "błąd połączenia z siecią"

Mam już od dłuższego czasu problem z tvn player, praktycznie nie da się nic oglądać bo co chwila wyskakuje komunikat "błąd połączenia z siecią" internet mam ok. 20mb/s, wysyłanie 15mb/s.
Telewizor na którym to występuje to Samsung UE40ES6100, a co ciekawe na drugim telewizorze podłączonym do tej samej sieci i tego samego routera problem nie występuje (Samsung UE46F6640).
Próbowałem ustawiać DNS na sztywno 8.8.8.8 nic nie dało.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Mam już od dłuższego czasu problem z tvn player, praktycznie nie da się nic oglądać bo co chwila wyskakuje komunikat "błąd połączenia z siecią" internet mam ok. 20mb/s, wysyłanie 15mb/s.....

a jak z innymi aplikacjami jak Ipla czy Netflix , tymi które potrzebują dostępu do sieci :?:
 

DrWredman

Active member
A co na to serwis Samsunga ?? czy zgłoszone jako problem do rozwiązania ?

Te polskie apki są po prostu źle napisane i nie aktualizowane. Producent TV zwali winę na właściciela serwisu streamingowego, np. TVP, a TVP zwali winę na producenta TV. Koło zamknięte i nie ma winnych.
A Netflix hula wszędzie.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Te polskie apki są po prostu źle napisane i nie aktualizowane. Producent TV zwali winę na właściciela serwisu streamingowego, np. TVP, a TVP zwali winę na producenta TV. Koło zamknięte i nie ma winnych.
A Netflix hula wszędzie.

U mnie nie tylko Netflix czy Showmax hula ,ale też Tvn Player od kilku lat , więc chyba nie jest
...aż tak źle :confused:
 

DrWredman

Active member
U mnie nie tylko Netflix czy Showmax hula ,ale też Tvn Player od kilku lat , więc chyba nie jest
...aż tak źle :confused:

Jak miałem TV Sony bez androida to też wszystko działało. Teraz na TV z androidem wrzucili te same aplikacje i po resecie czasem udaje się odpalić jeden film, ale potem już apka się wiesza. Dodatkowo te apki mają mnóstwo seriali, które nie zaznaczają się, że były oglądane. Za każdym razem musisz pamiętać że ostatnio oglądałeś 153 odcinek rodzinki.pl .

Moja żona ogląda polskie seriale na tablecie. Tam wszystko działa, ale reklam coraz więcej i dziwię się, że jeszcze nie wymiękła. ;)
 

cacumen

Member
Bez reklam
Jak miałem TV Sony bez androida to też wszystko działało. Teraz na TV z androidem wrzucili te same aplikacje i po resecie czasem udaje się odpalić jeden film, ale potem już apka się wiesza. Dodatkowo te apki mają mnóstwo seriali, które nie zaznaczają się, że były oglądane. Za każdym razem musisz pamiętać że ostatnio oglądałeś 153 odcinek rodzinki.pl . ....


W Tvn Player jest pożyteczna funkcja kontynuuj oglądanie dzięki , której można powrócić do danej pozycji ,dokładnie do momentu , w którym zakończyliśmy oglądanie :idea:
 
Do góry