TVFullHD problem z obrazem powyzej 1280x

widmo82

New member
Witam, mam samsunga fullHD le37m87bd i problem z obrazem powyzej 1280x Posiadam grafike gf 7600gs zalmana i w momencie kiedy w miejsce mojego 22" (normalnie pracuje na 1680x1050) podstawiam nowego 37" samsunga to nie moge ustawic wiekszej rozdzielczosci niz 1280x a lacze sie kablem d-sub. Obraz puszczam tylko na samsunga. Co mnie zaskoczylo, posiadam kilka filmow w 720p i kiedy klikam powiekszenie na cale okno to czesc z tych filmow ladnie da sie ogladac na tym samsungu a czesc po kliknieci wyswietla komunikat o bledzie i jest tylko sam dzwiek i czarne tlo, po 2krotnym klinieciu gdzies po omacku kursorem, obraz wraca do mniejszego okna i mam znowu obraz. Jesli chodyi o sterowniki to teoretycznie panel nvidii pozwala ustawic nawet 2048x
 
Ostatnia edycja:

_spy_

New member
Proponuję podłączyć kablem DVI-HDMI. Prawdopodobnie przez D-Sub nie obsługuje wyższych rozdzielczości (lista obsługiwanych przez dane złącze rozdzielczości powinna być w instrukcji, sprawdź).
 

widmo82

New member
_spy_ napisał:
Proponuję podłączyć kablem DVI-HDMI. Prawdopodobnie przez D-Sub nie obsługuje wyższych rozdzielczości (lista obsługiwanych przez dane złącze rozdzielczości powinna być w instrukcji, sprawdź).

w instrukcji jest ze moze wyswietlac nawet 1920x prez dsuba
 
Do góry