TV z zakrzywionym ekranem do 2500

V4NDAL

New member
Witam mało tego jest albo źle szukam..
Poszukuje jakiegoś TV z zakrzywionym ekranem 49cali max do 2500zl

W monitorze oglądając mecz np mam taki efekt takiego cienia jakby jasnego za piłkarzem ,chciałbym by w tv takiego czegoś nie było ,nie wiem jak to się fachowo nazywa ale wiem ,że czasem to występuje. Możecie polecić coś od razu z linkiem do sklepu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz już nikt nie produkuje zakrzywionych jeszcze w tak niskiej cenie.
W klasie cenowej dostaniesz dobre modele ale proste !
 

V4NDAL

New member
No dobrze przekonaliście mnie ,sorry nie znam się. TO jaki TV 49cali do 2000zł-2200zl byleby nie lagował na yt itp+ wifi itp. do konsoli singeplayer (nie potrzebuje niskiego imputlaga + kino + yt/netflix) no i by nie bylo tych cieni jak sie oglada mecz. Co polecicie link? Bedzie zawieszony na sciane
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
No dobrze przekonaliście mnie ,sorry nie znam się. TO jaki TV 49cali do 2000zł-2200zl byleby nie lagował na yt itp+ wifi itp. do konsoli singeplayer (nie potrzebuje niskiego imputlaga + kino + yt/netflix) no i by nie bylo tych cieni jak sie oglada mecz. Co polecicie link? Bedzie zawieszony na sciane

Philips 50PUS7303
Philips 49PUS7503
LG 50UK6950

Za taką kwotę nie kupisz lepszego aby był na 10 Hz panelu , by było trzeba dołożyć , chyba że jakieś modele z 2017 ,
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie do końca rozumiem co masz na myśli z tymi meczami. Może chodzi o matrycę VA i jej kiepskie kąty. Jeśli te wyżej wymienione będą zamulać, to każdy inny w tej cenie też.
 
Do góry