TV z DVD ! czy warto ?

cezary555

New member
Witam
Czy warto zainwestowac w telewizor z wbudowanym odwarzaczem DVD ?
Widzialem niewielka Sony Bravie z DVD wydaje sie byc dosc solidna hmm
zalezy mi na oszczednosci miejsca i kasy jak to sie tylko da oczywiscie
dlatego tez mam tu na mysli 23" lub troszke wieksze ?
czy moze lepiej kupic cos osobno a jak tak to jaki sprzet do 1200-1500zl ? (z DVD)
 

Ares78

New member
Witam
Czy warto zainwestowac w telewizor z wbudowanym odwarzaczem DVD ?
Widzialem niewielka Sony Bravie z DVD wydaje sie byc dosc solidna hmm
zalezy mi na oszczednosci miejsca i kasy jak to sie tylko da oczywiscie
dlatego tez mam tu na mysli 23" lub troszke wieksze ?
czy moze lepiej kupic cos osobno a jak tak to jaki sprzet do 1200-1500zl ? (z DVD)

To zależy od użytkownika, taki model jest ok, jak często będziesz go przenosił np. od czasu do czasu zabrać na działkę, wtedy niewielkie wymiary i wbudowane dvd jest zaletą. Do użytku typowo domowego, to przy niewielkiej odległości i tak warto rozmawiać od 32 cali (a przy założonej kwocie można już zacząć szukać). Także warto określić swoje potrzeby...
 

cezary555

New member
narazie ma to byc dodatkowy tv do sypialni a dvd to z mysla o dzieciach bajki itp.
on ma byc zamontowany na stale w jednym pomieszczeniu
 

Mike25

New member
Wbudowane dvd to fajna sprawa, tylko, że jak Ci się coś popsuje to od razu nie masz ani dvd ani TV, bo musisz całość wysłać do serwisu. Poza tym nowsze bravie mają już wbudowane blue-ray, a nie dvd.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli telewizor będzie ciągle wywożony w różne miejsca to zdecydowanie warto .
 

Ares78

New member
narazie ma to byc dodatkowy tv do sypialni a dvd to z mysla o dzieciach bajki itp.
on ma byc zamontowany na stale w jednym pomieszczeniu

Z tego co napisał nie będzie często zabierany ze sobą, tylko ma być rozwiązaniem na stałe także, w tym przypadku chyba lepiej skupić się na większej przekątnej bo kompaktowość nie jest tu chyba priorytetem. 32 cale zazwyczaj bez komplikacji da się wstawić nawet do małego pomieszczenia.
 
Do góry