TV VA do 2.500 zł wybór Samsung UE50RU7472 Panasonic FX620, Philips 50PUS6703, LG 50UK6750, TCL DP660 / EP680 lub inny

klocu26

New member
Szukam czegoś głównie do grania na PS4 /PC na matrycy VA. Filmy sporadycznie, telewizja praktycznie w ogóle, może Netflix. Odległość przy graniu będzie nie większa niż 2 m, przy oglądaniu filmów trochę więcej. Celuje w 50-55 cali, taka wielkość mi po prostu odpowiada.

Rozważam następujące modele: Samsung UE50RU7472 Panasonic FX620, Philips 50PUS6703, LG 50UK6750, TCL DP660 / EP680 w sumie tutaj to mi obojętne czy będzie mieć Android TV czy nie.

Z lektury testów sporo osób poleca Samsunga za tryby gry z uplynniaczem. Na forum tutaj często przewija się wspomniany wyżej model Philipsa. Na wykopie znowu polecają do konsoli TCL. Trochę się już w tym gubie zwłaszcza z wariantami TCL i Samsunga. Najtaniej wychodzi LG i TCL. Maksymalnie mogę wydać 2500 zł . Fajnie jakby dało się wyrwać coś z 55 calami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś to oczywiście EP 680 - szczególnie , że masz wpływ na cenę. Podaj maila to CI wyśle program gdzie sam ustalisz najlepszą cenę.

TCL jest wyżej i w programie pilotażowym kosztuje w najlepszej wersji mniej jak 2000 zł
Ale sam wybierasz upusty niezależnie od płatności.
- Jest lepiej wykonany
- Ma zdecydowanie więcej aplikacji
- Lepsze multimedia
- Czyta więcej plików
- obsługa Głosem
- Dolby Vision
- Dolby Atmos
- dwa piloty
- obsługuje inne urządzenia podpięte pod wifi
- lepszy dźwięk - głośniki Onkyo
- direct led
- mniejszy pobór energii
- Kodi
- MxPlayer
- zdecydowanie większą pamięć
https://www.tcl.eu/pl/produkty/hdr-ep68-50EP680
 

klocu26

New member
A te Philipsy 50PUS7334/12 albo Philips 50PUS7303/12? Wczoraj trochę oglądałem na żywo w sklepie i Samsunga, i parę LG, i Philipsy, i tak jakoś nic mnie nie przekonuje, być może przez to że leciała na nich tych słabej jakości reklamówka sklepu i burzyło to efekt. Na pewno zrewidowalem wielkość. 50 cali to maksimum co chce wziac, jednak 55 to już trochę za dużo dla mnie na chwilę obecną. No i Samsung RU74XX nie ma trybu Motion Plus Gra, a przynajmniej na szybko tego w sklepie nie znalazłem, a początkowo brałem właśnie pod uwagę Samsunga że względu na ten tryb.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
A te Philipsy 50PUS7334/12 albo Philips 50PUS7303/12? Wczoraj trochę oglądałem na żywo w sklepie i Samsunga, i parę LG, i Philipsy, i tak jakoś nic mnie nie przekonuje, być może przez to że leciała na nich tych słabej jakości reklamówka sklepu i burzyło to efekt. Na pewno zrewidowalem wielkość. 50 cali to maksimum co chce wziac, jednak 55 to już trochę za dużo dla mnie na chwilę obecną. No i Samsung RU74XX nie ma trybu Motion Plus Gra, a przynajmniej na szybko tego w sklepie nie znalazłem, a początkowo brałem właśnie pod uwagę Samsunga że względu na ten tryb.

Kup 55 cali , sam zobaczysz że po czasie szybkim będziesz żałował że nie kupiłeś 55 cali a kupiłeś 50 calowego , dobrze co radzę bo wiem jak jest .Ja miałem LG 49 calowego i na początku był ale duży za duży ... ale po pewnym czasie mówię dla żony , sprzedajemy tego 49 cali i kupujemy 55 cali , jak to kobieta będzie za duży itp ... Przyszedł 55 cali i na wija jaki duży , za duży ... Po czasie zmieniła zdanie , tv wisi na ścianie i teraz planuję z 55 cali na 60-65 zmienić , oglądam z 3,5 - 4 metry , Teraz bym kupił tak 60- 65 cali ,

Także radzę ci kup 55 a zobaczysz że nie będziesz żałował

Zdjęcie nie jest najlepszej jakości

P_20190914_115844.jpg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdzaliśmy go ogólnie na IFa w Berlinie.
Świetnie wygląda, ma ogromne możliwości.
Ale każdy wybiera co chce...
 
Do góry