TV SONY OUTLET z ekspozycji sklepowej Taniej o prawie 2 tys.

Witam, Zrezygnowałem z zamówienia 85XH9096 bo dowiedziałem się że najprawdopodobniej był to telewizor na wystawie jako telewizor DEMO. Teraz tak rozmyślam i trochę żałuje bo fajna cena 7900PLN kurde, a może jakby przyszedł to okazałoby się że mało godzin nabitych? Achhhh..... Może ktoś miał doświadczenie w takich zakupach?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Może mieć więcej jak Ty przez cały rok tyle nie osiągniesz.
Przy tej wielkości ja bym odpuścił. wolę nowy jednak. Tym bardziej że sprawdzony.
Masz wówczas z pakietem dodatkowo , sprawdzony i skalibrowany.
 

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Raczej losowa, ale można założyć, że taki egzemplarz może całkiem długo wisieć. Przez moment zastanawiałem się nad oledem z wystawy z sony centre, dodawali rozszerzoną gwarancję. Jednak zbyt duże ryzyko i odpuściłem.
Teoretycznie zakładając, że taki tv wisi tylko przez rok i jest odpalany na 12h przez 6 dni w tygodniu, to masz 3744h. Nie wiem jak dużo oglądasz rocznie, ale mi wyszło ok 1000h jak sprzedawałem plazmę i sprawdziłem licznik. W takim układzie kupujesz tv, który ma już 4letni przebieg na starcie.
 
Raczej losowa, ale można założyć, że taki egzemplarz może całkiem długo wisieć. Przez moment zastanawiałem się nad oledem z wystawy z sony centre, dodawali rozszerzoną gwarancję. Jednak zbyt duże ryzyko i odpuściłem.
Teoretycznie zakładając, że taki tv wisi tylko przez rok i jest odpalany na 12h przez 6 dni w tygodniu, to masz 3744h. Nie wiem jak dużo oglądasz rocznie, ale mi wyszło ok 1000h jak sprzedawałem plazmę i sprawdziłem licznik. W takim układzie kupujesz tv, który ma już 4letni przebieg na starcie.
Dzięki za odpowiedź. Pocieszyliście mnie trochę bo niedosyt pozostał. Plan miałem taki, że po prostu telewizor przyjdzie i zobaczę czy dobrze świeci i ile ma nabitych godzin, jak ta liczba byłaby akceptowalna to zostawiłbym, a jak jakaś kosmiczna to odesłał. Ale znowu bawić się w wysyłkę, echh... Cholera wie czy by to całe doszło no i koszty wysyłki znowu doszłyby. Pewnie lekko z 250 zł
 
Do góry