TV smart za około 2500 z ambi

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , wystarczy na 40PFH6550 z potrójnym ambiolightem.Ma input lag w pierwszej grupie , bardzo dobre skalowanie - więc spełnia wszystkie potrzeby.
No i mieści się w klasie cenowej.
 

jeremishal

New member
Nie daj się złapać na tv ambilight. Już nigdy więcej bym nie kupił Philipsa. Co z tego że efekt ambilight jest fajny skoro nie można z tv się cieszyć z powodu skopanego softu, który działa jak chce. Muli, resetuje się, nie trzyma ustawień, często nie reaguje. Pozdrawiam.
 

jeremishal

New member
To jest wina softu. Jest nie dopracowany i gdzie jest on użyty tam są problemy. Nie wiem jak jest w tych nowych modelach z androidem, ale w tych starszych to jest katastrofa. A najgorsze jest to że philips nic nie robi w tym kierunku aby soft naprawić. W każdej nowej wersji popsute jest coś innego. Wystarczy poczytać opinie osób które uzyskują ten sprzęt na codzień. Ja już drugi raz nie kupiłbym Philipsa.
 

Adziu5

Member
Potwierdzam. Mimo tych super światełek następny tv będzie innej firmy. Nie mogę tego pojąć jak któryś rok z rzędu Philips nie może wypuścić tv ze stabilnie działającym softem?
 

Peresik

New member
Eh to lipa czytałem trochę o tym ale kilka osób pisało że jest ok, ale jeśli to soft to trace koncepcję. A co polecacie do xa i kablowki?, że smartem i 3d około 40 cali?
 

Peresik

New member
Kapusta to był mój pierwszy wybór już go miałem brać zdecydowany na stowe, ale jak to bywa a popatrze sobie dalej i zobaczyłem ambilight i jak moja piękna zobaczyła swiatelka to tylko taki chce;-)
Jeśli żaden Philips nie będzie dobry za podobne pieniądze to wezme właśnie tego samsunga.
 
Do góry