TV s serii K5xx - wolne EPG

muszynapl

New member
Witam,
Zastanawiam się nad zakupem TV UE55K5600. W tej chwili mam UE46ES5500. Oglądałem serie K5600 przed zakupem w sklepie, gdzie był włączony tryb sklepowy i EPG strasznie muliło. Po włączeniu go, trzeba czekać kilka sekund na wyświetlenie tabeli, znowu trochę na wczytanie podglądu i tekstu. Po zjechaniu o stronę w dół, znowu mozolne odświeżanie zawartości. Myślałem, że tak będzie za pierwszym razem, jednak po wyłączeniu i włączeniu EPG znowu to samo (tak jakby TV tego nie zapamiętał). Z tego co wiem, obraz był z DVB-T. Ja na starym ES5500 mam UPC z modułem i EPG śmiga super.

Czy to jakiś przypadek, czy ta seria z TIZENem tak ma? Sprawdziłem to jeszcze na jakimś TV z serii K6xxx, ale dużo lepiej nie było.
 

Rick1

New member
posiadam model J5500 i nic takiego u mnie ma EPG śmiga jak trzeba to nie wina systemu Tizen , wg mnie taki egzemplarz tv się trafił .Mam natomiast zastrzeżenia co do pilota, czasami mimo nowej baterii nie działa ,dopiero jak podejdę bliżej i celuję w prawy dolny róg to zaczyna łapać też dziwne nie? .Mam drugi tv marki lg i kanały mogę zmieniać celując pilotem pod katem 90 stopni z odbiciem o ścianę i działa
 
Do góry