TV OLED pozostaje mirażem w 2012 roku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV OLED pozostaje mirażem w 2012 roku.


Zgodnie z przewidywaniami zarówno Samsung i LG nie będzie w stanie wprowadzić na rynek OLED TV w tym roku. Firmy będą w stanie dostarczyć tylko 500 TV z 50.000 zaplanowanych ze względu na problemy produkcyjne.

oled2013_b_6246.jpg


Według DisplaySearch - Samsung i LG nie są w stanie wprowadzić TV OLED do sklepów w tym roku. Czekamy teraz na 2013 jako możliwą datę pierwszej sprzedaży.


W rzeczywistości obie firmy stoją przed poważnymi problemami .
CEO Samsunga - Kwon Oh-hyun ogłosił że robi ciągłe postępy a wysoka cena i problemy produkcyjne są do rozwiązania. Z kolei szef LG Kwon Hee-Won chciałby wyprzedzić konkurenta ale problemy produkcyjne też nie rozwiązane.

Jedno jest pewne: za rok na CES będzie kolejna prezentacja OLED TV ale lepiej zmienić nazwę obecnych modeli ES9500 i EM9600 na inne bo obecne mają pecha.
dday
 

lm648

Banned
Chcieli być pierwsi :) a wyszło tak jak zawsze :) kompromitacja :)
I tu sprawdza się stare indiańskie przysłowie "pośpiech wskazany jest przy łapaniu pcheł" :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A co jeszcze im tak nie wyszlo ze piszesz " ze wyszlo jak zawsze" jakos sobie nie przypominam zeby jakas kompromitacja byla u tych producentow. A druga sprawa ja mysle ze chcialbys byc np w zarzadzie tej kompromitujacej sie firmy wg ciebie czy juz nie wspomne o stanowiskach bardzo wysokich w tejze firmie. Chyba lepiej nie wypuscic czegos co jest nei sparwdzone do konca ni zpozniej ludzie mieliby miec z tym problem nieprawdaż?
Lolek
 

fluid

Banned
Kompromitacja do samego spodu ze az żal ! Wielkie zapowiedzi , przechwalki , mega medialny szum a wyszla K-U-P-A ! hahaha .PS . jak dla mnie LG to shit w jakimkolwiek wydaniu a Samsung to zwyczajnie jak sie juz przyjelo oficjalnie - SZAJSUNG ! Co do ograniczen produkcyjnych z kilkuset tysiecy do kilkuset sztuk to raczej nie wysoka cena i problemy produkcyjne a wadliwa jeszcze na chwile obecna , nie dopracowana technologia oled w ich wykonaniu i z tad te opoznienia wachania itp . jak by nie bylo - nedza !
 
Ostatnia edycja:
ja juz od kilku lat slysze ze "w przyszlym roku" wyjda OLEDY i na razie nic...
Nawet jak wyjda to nie kupie przez pierwsze 2 lata nowej technologi tylko poczekam az poprawia wady wieku dzieciecego.
 

lm648

Banned
A co jeszcze im tak nie wyszlo ze piszesz " ze wyszlo jak zawsze" jakos sobie nie przypominam zeby jakas kompromitacja byla u tych producentow. A druga sprawa ja mysle ze chcialbys byc np w zarzadzie tej kompromitujacej sie firmy wg ciebie czy juz nie wspomne o stanowiskach bardzo wysokich w tejze firmie. Chyba lepiej nie wypuscic czegos co jest nei sparwdzone do konca ni zpozniej ludzie mieliby miec z tym problem nieprawdaż?
Lolek
Taaaaaaaaaaaaaaaak :) w zarządzie bez wątpienia chciałbym być :) nawet w Seulu :) lecz jest mały problem w umowie kontraktowej, gdyż mniej niż 250 tys $/ m-c nie biorę :) plus dodatkowe przywileje wynikające z zajmowanego stanowiska :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry