TV Oled 65` do 6000zl

B@rt76

New member
Hej. Szykam Tv do salonu. Ogladanie wszystkiego, bez gier. Z dekodera. Odleglosc 3m. Do tej pory mam Philipsa 55` ale chcę zmienić na większy. Będe Wam wdzieczny za każdą pomoc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli chcesz naprawdę Oleda 65" - to kasy 6.000 - to za mało.
Musisz dozbierać. Ale kasy wystarczy na Mini Leda 65C935 TCL - póki jest promocja..
 

luckat

New member
Jeśli chcesz naprawdę Oleda 65" - to kasy 6.000 - to za mało.
Musisz dozbierać. Ale kasy wystarczy na Mini Leda 65C935 TCL - póki jest promocja..
Cześć, jak ten mini led się spisuje. Tak naprawdę szukam czegoś 75 cali, juz miałem kupić Philipsa 75pus8807 ale widzę problemy z tymi tv? Co mógłbyś jeszcze polecić do 6000
 

mpDante

Member
Bez reklam
TCL C935 ma problemy z oprogramowaniem, jest nawet temat o tym modelu na forum. Masz jeszcze bardzo dobrego i mniej problematycznego C835...

Jak chcesz 75" to szukaj dobrej oferty na Samsunga 75Q80B... Jeszcze niedawno był w elektromarketach za ok.6300.
 

B@rt76

New member
Jeśli chcesz naprawdę Oleda 65" - to kasy 6.000 - to za mało.
Musisz dozbierać. Ale kasy wystarczy na Mini Leda 65C935 TCL - póki jest promocja..
To ile trzeba dać za przyzwoitego Oleda? Mam do 7 lat Philipsa LCD 55 z ambi i 2 razy to badziewie używałem, więc ambi nie potrzebuję :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry.
Najtańszy z dobrych Oledów - Philips 65Oled 707 za 6899 zł z pakietem- bez ambilightu.
 

B@rt76

New member
Ok Kiki czas się rozmówić. Więc tak z zasady jestem bardzo nieufny! Bardzo. Do wszystkiego podchodzę ostrożnie. I przegrałem! Kiki nie wybrał mi TV, sam go wybrałem. Kiki, Marek i jego ludzie postarali się o resztę! Jestem pod mega wrażeniem nie tylko Oleda jakiego kupiłem ale profesjonalnej obsługi jaką miałem. Oczywiście też przepraszam za głupie pytania, nigdy więcej się nie pojawią a będę zawsze u Was kupował ! Chciałbym bardzo im wszystkim podziękować! Bartek
 

B@rt76

New member
Telewizor w porównaniu ze starym moim 55 LCD nie ma porównania. Nie znam się na tym Waszym specjalistycznym nazewnictwie ale czerń jest niesamowita. Barwa kolorów, czystość, 4k są rewelacyjne. Na początku myślałem, że będzie za duży ale parę minut i wzrok się przyzwyczaił. Nie ma Ambilighta i bardzo dobrze! Jedynie co to materiał do tego TV musi być konkretny. Gdy oglądam C+ w 4k to wygląda to obłędnie! Mam nadzieję, że będzie coraz więcej kanałów w 4k. Netflix i HBO max również dają rade! Same superlatywy!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, miało być.
Dobrze wybrałeś bo LG Oled C21 w klasie cenowej - to top czołówki światowej.
Brawo TY.
 
Do góry