TV OLED 65 cali

evolv

Member
Wraz ze zmianą mieszkania przyszedł czas na zmianę TV.
Obecnie mam SONY KD-55XE8505 i to co mnie w nim najbardziej denerwuje, to że nie da się go ściemnić tak jakbym tego chciał (sterowanie podświetleniem/jasnością/kontrastem niestety nie daje oczekiwanych rezultatów). Po prostu nie toleruję jak mi TV "wali" po oczach a ten model SONY pod tym kątem wypada naprawdę źle (na tle moich poprzednich TV).


Pamiętam, że jak 3 lata temu kupowałem TV, to w Oledach najlepszą relację cena/jakość miał LG. Pytanie czy nadal tak jest, ewentualnie co innego można polecić. Jak chodzi o budżet to pewnie bym się chciał zmieścić w 10k. Najważniejsza w obrazie jest dla mnie płynność (przede wszystkim brak efektu halo ale też brak przeskoków przy płynnych przejściach kamery). Pamiętam, że 3 lata temu Oledy miały z tym jeszcze problem (mam nadzieję, że jest już lepiej, bo wówczas tylko to mnie zniechęciło do zakupu c7).


Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki/sugestie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra modele w tej klasie :
Philips 65Oles 934
LG 65GX
Philips 65 Oled 854
LG 65 CX
Philips 65Oled 865
LG 65 BX
Sony 65 A9

Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
Plus są specjalne promocje dodatkowe i to potrójne.
Oledy dają sobie radę.
 

SDman

Banned
SONY KD65A8 na 100% będzie można go kupić +- 9tys. w listopadzie.
To najwyższa pólka , fantastyczne skalowanie, szybki i mega wygodny system
Android.
Zauważalnie lepszy od LG CX ale ten jest również ciekawy -poprawiono płynność ruchu i to znacznie do modeli LG 2019.
 
Do góry