tv LG LD 550 i LG LD 565.

chester35

New member
witam . chcialem sie dowiedziec czy są jakies róznice pomiędzy tymi tv LG LD 550 i LG LD 565. widzialem na wlasne ocz model 550 i jestem zadowolony .
 

chester35

New member
i tak chcialem sie jeszcze zapytac czy bezpiecznie jest kupowac na agito.pl ?? bo widze ze mają tam calkiem niezle ceny

ld 565 2074 zł

ld 550 2130 zł

sony bravia KDL 40EX401 2114 ZŁ

SONY BRAVIA 40EX402 2069 ZŁ

więc moze którys z tych . bardzo prosze o szybką odpowiedz bo chcialbym juz zamówic. i czy te soniaki to 100 hz ?
 

SATORO

New member
Te Soniaki to oczywiście nie 100Hz tylko 50Hz. Generalnie jeśli zależy ci na wielkości to bierz EX402 bo odświeżanie 100Hz w telewizorach LG jest i tak niedopracowane. No ale są jeszcze inne, bardzo ciekawe TV w tej cenie jak np. Panasonic 37S20 (LCD). Ma bardzo dobry układ 100Hz, świetnie skaluje obraz SD, w ogóle jakość obrazu oraz dżwięku w tym TV jest bardzo dobra. Zastanów się nad nim.
 
Ostatnia edycja:

chester35

New member
a te lg co o nich sądzisz ?? czym sie róznią te modele ? 550 i 565 ? parametry wydają sie byc takie same . ten drugi jest tanszy i nim bylby zainteresowany
 

chester35

New member
ok dzięki bardzo za odpowiedz . a napisz mi jeszcze jaka jest róznica miedzy tymi lg ? i tak z tych czterech które podalem to który wybrac do xboxa 360 i dvd ?
 

SATORO

New member
Różnicy między tymi modelami nie znam ale na oficjalnej stronie LG masz wszystkie potrzebne informacje. A jeśli już wybierasz tylko i wyłącznie z tych czterech TV to Ja na twoim miejscu wybrałbym Sony 40EX402. Szkoda że się uparłeś.
 
Ostatnia edycja:

chester35

New member
Ostatnia edycja:

SATORO

New member
Skoro zależy ci na rozmiarze to weż pod uwagę też LG 42LD420. Jest dwa cale większy niż Soniak i chyba tańszy.
A 100Hz do gier nie jest ci w ogóle potrzebne. Bardziej do filmów (ale też niekoniecznie) a w szczególności do sportu.
 
Ostatnia edycja:

chester35

New member
Ostatnia edycja:

SATORO

New member
Ja tam żadnych różnic nie widzę więc bierz ten tańszy. Zresztą co ciekawe według symbolu to ten tańszy jest też jednocześnie wyższym modelem LG. Więc bierz jego. Nie mogę tylko pojąć po co ci TV z kiepskim układem 100Hz :p Dla jaj ?
No ale to już twoja sprawa...
 
Ostatnia edycja:

cezary777

Member
czy ktos moze napisac jaka dokladnie jest roznica miedzy tymi dwoma telewizorami, czemu wyzszy model 565 jest tanszy od 550
 
Ostatnia edycja:

chester35

New member
mam jeszcze takie jedno pytanie . bo tv ma przywiesc kurier UPS i czy moge otworzyc przy nim przesylke zeby sprawdzic czy tv jest sprawny ? czy nie bedzie on mial obowiązku zeby zostac .
 
Do góry