Tv Led 50 cali

luki198111

New member
Jaki polecacie?
Max ile mogę wydać to gdzieś koło 4500,-
Myślałem o Samsung UE50ES6100 tylko nigdzie nie mogę znaleźć ile kosztuje i opinii o nim.
Dzięki za ewentualne odpowiedzi.


1. odległość od ekranu? około 2,5 - 3,0 metra
2. jak słońce świeci w pokoju? latem do 11 świeci z boku a później już mam cień w salonie
3. Jak duży jest pokój: 3,5x5,0m
4. Preferowana technologia: LCD LED
5. jaki masz obecnie telewizor? Brak
6. jakie programy najczęściej oglądasz? Z okazji Euro mecze, głównie filmy, programy motoryzacyjne, czasem gry, czasem zdjęcia z aparatu
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: Po południu wieczorem i w nocy
8. wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez? Przy świetle i bez
9. wolisz obraz ostry czy łagodny? W sumie nie zastanawiałem się nad tym, raczej ostry
10. matryca błyszcząca czy matowa? Raczej matowa
11. preferowana wielkość telewizora? ok 50 cali
12. preferowana marka? Samsung,Sharp,Philips
13. czego nie lubisz w telewizorach? Słabej jakości matryc, złych kolorów, powolnej matrycy i awaryjności
14. jakie urządzenia będą podłączone? Dekoder – UPC, Pendrive/Dysk zewnętrzny, PS3/XBOX, Laptop przez HDMI, internet, cyfrowy polsat bądź cyfra.
15. ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 70%TV 30% Reszta
16. siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? Różnie bywa, ale staramy się na wprost,
17. czy ważne jest wifi ? tak
18. czy będziesz korzystać z widgetów? tak, jak będą
19. czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? czasem może się przydać,
20. czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? tak
21. czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami? Nie musi ale dobrze by było (zawsze mogę laptopa po HDMI podpiąć)
22. ma mieć 3D? niekoniecznie
23. ma mieć slot na karty SD ? fajnie by było
24. ma mieć tuner DVB-S? tak
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? USB- pendrive, HDMI –Dekoder, Laptop, DVD ale nie pamiętam jakie tam jest złącze,bluray
26. Jaki masz sygnał: na razie antena siatkowa
27. ile programów HD? Kilka do kilkunastu, zależy jaki pakiet sobie dorzucę
28. ma stać czy wisieć? wisieć
29.Rozdzielczość: tylko i wyłącznie Full HD
30.Dvb-t: tak, DVB-C: tak
31.Na czym najbardziej Ci zależy: dobra jakość obrazu, płynność, energooszczędność,
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 7
33.Sugerowana cena ? 4,5 tyś

Z góry wielkie dzięki
 
Ostatnia edycja:

kkdrg

New member
Bez reklam
Nie jestem specem ale ja bym szukał jakiegoś Soniaka albo Sharpa - tyle że podaj więcej danych. Najlepiej na podstawie listy pytań, która tu krąży po forum :).
 

krazy777

Member
Bez reklam
Dołóż trochę i weź Sharpa 52LE830. A najlepiej tak jak kolega wyżej mówi wypełnij ankietę odnośnie wyboru TV.
 
Do góry