TV do około 1000 zł. Do pokoi pod wynajem.

Kenaz

New member
witam,

Chcę wymienić leciwe, bo kineskopowe telewizory na LEDy. Ale robię to w kontekście udostepnienia ich osobom najmującym pokoje.. Wiadomo, ze robię to by uatrakcyjnić oferte, więc chodzi o stosunek jakość,TRWALOŚĆ/cena. W zadnym wypadku nie zalezy mi na bajerach jak sterowanie glosowe ;)

Musi być WI-FI, co najmniej FULL HD, moduł CI, czyli w sumie standard. Kwestia budzetu. Do około 1000 zł a wielkość ok 40"..

Natknałem się na ofertę TV LED 40 TELEFUNKEN D40U297M4CW, który jest poniżej 1000 zł. Uważam, że za nowy TV, niebędacy Mantą... Telefuken to chyba wciaz niemiecka jakość? :)

Prosze o wasze uwagi, badz jakies propozycje...?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telefunken to dokładnie taka sama procedura jak Manta. Została tylko nazwa marki i jest składany w Turcji.
Ma być z funkcją hotelową, i ile sztuk przewidujesz ?
 

Kenaz

New member
Dwie, moze trzy sztuki. Dwa okolo 40 cali. Jesli zdecyduje sie na trzeci, to juz ok 50". Funkcja hotelowa raczej niepotrzebna... Beda karty pod CAM, a kwestia ustawien glosnosci raczej nie bedzie problemem....

Wyznacznikiem jest cena, niz wielksoc TV :) Jesliw podobnej kwocie moge kupcic wiekszy, na plus... Bo ceny jak widze roznia sie znacznie. Nie chce tv dla graczy, ale by mozliwie tanio kupic porzadny sprzet, ktory mocno uatrakcyjni oferte...
 
Ostatnia edycja:
Do góry