TV do 4500zl

dodo24x

New member
Witam serdecznie, jako ze na TV znam się średnio, proszę Was o pomoc. Poniżej wyjaśnię w kilku punktach czego oczekuje od odbiornika aby ułatwić Wam zadanie.

  • Rozmiar - Od 50 cali
  • Budżet - 3500zl - 4500zl
  • Odległość od TV - 4-5m
  • Warunki - Pokój dość "słoneczny", zamontowane rolety które nie przepuszczają światła wiec nie jest to problem.
  • Przeznaczenie - Głownie TV satelitarna N, filmy BR + sporadycznie Xbox360.
  • 3D - nie potrzebuje
  • Internet - nie potrzebuje
  • Ile osób będzie oglądać TV - jedynie dwie, nie potrzebuje wiec super katów.
  • Wymagania specjalne - dobra jakość obrazu, kolorów i płynność obrazu.
  • Preferencje co do miejsca zakupu - nie robi mi to różnicy, może być allegro lub tez sklep


Nie jestem do końca przekonany do plazm, generalnie sadze ze wole LED. To chyba wszystko, jeśli o czym zapomniałem proszę zwrócić mi uwagę.
 

pedeef

New member
Panasonic 50ET60
Philips 50PFL 5008
Sharp 50LE 752
Panasonic 50St60

kiki mierze się z zakupem pierwszego tv z powyższej listy i mam pytanie ponieważ w temacie do seri et nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi czy w Panasonicu TX-L50ET60 jest możliwe podłączenie telewizji UPC poprzez MediaModuł CI+ ?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
kiki mierze się z zakupem pierwszego tv z powyższej listy i mam pytanie ponieważ w temacie do seri et nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi czy w Panasonicu TX-L50ET60 jest możliwe podłączenie telewizji UPC poprzez MediaModuł CI+ ?
Powinno działać, UPC ma raczej standardowe moduły. Jedyne czego nie będzie, to pvr, czyli nagrywania.
 
Do góry