TV do 43” i 2000zł

louise

New member
Cześć :)
Kupiłam telewizor marki Samsung (model UE43TU7172), z którego po pierwszym wrażeniu byłam bardzo zadowolona, ale dojrzałam się w nim DSE, który bardzo mnie irytuje. Smugi są regularne, szersze przy bocznych krawędziach, widoczne zwłaszcza na jednolitym tle.
Czy jesteście w stanie polecić telewizor pozbawiony tego defektu? Budżet nie jest oszałamiający, ale wierzę, że coś uda się w tej cenie znaleźć :)

Telewizor przeznaczony jest do sypialni, do zawieszenia. Samsung, którego jeszcze posiadam, ma świetne kolory i niesamowitą głębię czerni - zależy mi na tym. Dodatkowo - oglądany będzie z pozycji leżącej, jednak nie na wprost, a pod subtelnym skosem.

Dziękuję!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To w klasie cenowej masz Bardzo dobry model Philipsa 43PUS8535 .
Ambilight znacznie podbije wizualnie czerń, masz świetne multimedia, znakomite możliwości i kąty. Jak będziesz niebieskim masz specjalną ofertę plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
 

omnia

New member
Philips będzie bardzo spoko, powinieneś być zadowolony z tego telewizora. Bardzo dobry model jak na tak niską przekątną.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spać spokojnie, sprawdzane jest wszystko przed wysyłką.
Ci co kupili są bardzo zadowoleni.
średnia 4,8 na 5 możliwych w całym internecie ( dotyczy osób które kupiły- nie mylić piszących którzy często powielają jedynie głupoty) , to bardzo wysoka średnia ocena.
 

jmccc

New member
To w klasie cenowej masz Bardzo dobry model Philipsa 43PUS8535 .
Ambilight znacznie podbije wizualnie czerń, masz świetne multimedia, znakomite możliwości i kąty. Jak będziesz niebieskim masz specjalną ofertę plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
Jak wygląda kwestia ewentualnego zakupu u Ciebie telewizora?
 

12jojko

Banned
Jak wygląda kwestia ewentualnego zakupu u Ciebie telewizora?

Mam 43 cale, ale PUS8505 (jeden pies, różnią się tylko pilotem chyba), przy odpowiedniej kalibracji świeci bardzo fajnie (HDR pozostawia wiele do życzenia), ale często ma problemy z podświetleniem, ja mam 3 raz ten model i plamy na obrazie + tragiczne DSE, gdy tylko kamera się rusza. Więc jak już masz zamiar go brać, to przed zakupem niech ci go odpalą i posprawdzają wszystko, żebyś nie musiał parę dni później odsyłać. Ja nie mam pojęcia, co robić, bo w tej cenie, a kupiłem go za 2 tysiące na promocji, nic nie znajdę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW - dostaniesz ofertę dla niebieskich członków forum.
 
Do góry