TV 65’ do 9000zł

kamilsomee

New member
Witam, posiadam w tej chwili tv TCL 65C845 65" MINILED. Niestety dzisiaj zostaje zwrócony i nie ma więcej tych TV o tej przekątnej.
Zastanawiam się żeby przerzucić się na Samsunga lub LG. Tv będzie służył głównie do oglądania platform VOD(Netflix itp.) sporadycznie będzie używany do grania. Zależy mi na tym żeby tv był świeży z 2023r. Musi mieć super obraz oraz bd. dźwięk. Mam aktualnie dwa typy: SAMSUNG QE65S95C 65" OLED 4K 144Hz i LG 65C32LA 65" do tego drugiego nie jestem przekonany.
 
Ostatnia edycja:

r3nzoll

New member
Hej, tak z ciekawości, czemu zrezygnowałeś z 845? Również stoję przed zakupem i na początku byłem nastawiony na TCL, ale od jakiegoś czasu (oraz po przeczytaniu różnych opinii) zastanawiam się czy jednak nie dołożyć do Oleda od LG.
 

kamilsomee

New member
Hej, tak z ciekawości, czemu zrezygnowałeś z 845? Również stoję przed zakupem i na początku byłem nastawiony na TCL, ale od jakiegoś czasu (oraz po przeczytaniu różnych opinii) zastanawiam się czy jednak nie dołożyć do Oleda od LG.
Trafił na reklamacje z powodu uszkodzonej matrycy w trybie master. O tej przekątnej nie ma już dostępnych modeli, dlatego muszę wybrać 75calowy albo zupełnie inny TV. Szkoda że nie wyszedłem nowy model to na pewno byłbym zdecydowany na ten nowy model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są przecież dostępne od ręki .
Ale jak możesz wybrać 75" - to będzie jeszcze lepszy efekt.
 

kamilsomee

New member
Byłem obejrzeć kilka tv i zdecydowanie musi to być Mini Led. Ciekawa opcja był SAMSUNG QE65QN92C 65" QLED szkoda że nie ma mniejszych TCL X955
Są przecież dostępne od ręki .
Ale jak możesz wybrać 75" - to będzie jeszcze lepszy efekt.
Sa dostępne tylko z ekspozycji. W wybranych sklepach. Dzwoniłem i pytałem TV zakupiony w Media Expert.
A który wybrał byś osobiście, Samsunga 75 czy TCL ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne , niech domówią w fabryce !
TCL ma większe możliwości i tak bym wybrał szczególnie , że teraz cena 4899 zł
 
Do góry