TV 49"- 65" PS4, NETFLIX, niski input lag

witonnio

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Około 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2 - 3 m. Przy graniu bliżej, przy oglądaniu dalej.
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Głównie na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Bez znaczenia
7. Jaki masz obecnie telewizor? SAMSUNG UE50HU6900S
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Przeglądarka internetowa, duża ilość aplikacji, tj. netflix, hbo go, możliwość odtwarzania filmów przez przeglądarkę internetową
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Antena telewizyjna, dekoder 4k, internet.
10 .Jakie urządzenia ? PS4, dekoder 4k.
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-4 godzin - raz krócej w weekendy pewnie dłużej.
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? Tak.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport, filmy, seriale.
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak w tym oglądać filmy z Youtube - Zdecydowanie, to jest dla mnie podstawa.
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, ciężko mi ocenić, ale myślę, że średnio wychodziłoby to z dwie godzinki dziennie.
16. Preferencje co do marki? Samsung, LG, Sony ewentualnie Philips - nie istnieją mnie marki typu Hitachi, TCL.
17. Preferencje co do wielkości? Max 65 cali, ale najbardziej optymalny to 55-60.
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - Awaryjność, problemy z obrazem, zacinanie się, brak możliwości oglądania filmów z przeglądarki, mała ilość aplikacji.
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Głównie wieczorami.
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 5000
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? Raz na 5 lat.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? Bardzo często.

Strzałka, szukam TV w podanych jak w temacie rozmiarach, jednak nie ukrywam, że optimum to dla mnie 55-60 cali. Telewizor głównie pod konsolę PS4 (zwykła), zależy mi na dobrej wydajności i obrazie, duże znaczenie dla mnie ma niski input lag, będzie on również służył do oglądania filmów i wydarzeń sportowych nie tylko z poziomu aplikacji. Awaryjność i warunki gwarancyjne również mają duże znaczenie. Dodam, że sprzęt chciałbym sobie rozłożyć na raty ze względu na sporą ilość w ostatnim czasie wydatków w związku z tym wpływ również będzie miał na zakup sklep, w którym takie warunki otrzymam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie 55:
- Oled Philips 55 803 za 4999 zł
- Oled LG 55 C8 za 4899 zł
- LG 55SM8600 za 4399 zł
- Samsung 55Q60 za 3599 zł
- Philips 55PUS9104 za 4999 zł

Philips 65PUS8303 za 4999 zł
Samsung 65Q60 za 4999 zł
Sharp 70UI93 za 3999 zł
Do każdego pakiet gratisów.
 

witonnio

New member
Bierz 65 cali. Podziękujesz.

Do ogladania idealny rozmiar, ale pytanie - jak to sie ma do gier? Gram tez w strzelanki i stad tez zastanawiam sie wlasnie jak to jest, czy nie bedzie on zbyt duzy do ogarniecia wzrokiem w grach sieciowych? Czy moze jest to poprostu kwestia przyzwyczajenia tak jak z uzytkowaniem telefonu?

Druga sprawa - nie ukrywam, ze niesamowicie jara mnie OLEDowy obraz, ale boje sie owych wypalen. Jezeli chodzi o OLED tego philipsa jak to wyglada w tym przypadku z gwarancja? Bo czytalem ze z philipsami pod tym wzgledem jest problem, w przeciwienstwie do LG, ktorego serwis ponoc ludzie sobie chwala, poniewaz matryce sa z reguly wymieniane na nowe.

Jezeli chodzi o te ledy od Kikiego, ktorego najbardziej byscie polecali? Jakie sa roznice jesli chodzi o te dwa rozne modele philipsa, ktore sa w tej samej cenie procz przekatnej?
 

Bluncik85

New member
Do ogladania idealny rozmiar, ale pytanie - jak to sie ma do gier? Gram tez w strzelanki i stad tez zastanawiam sie wlasnie jak to jest, czy nie bedzie on zbyt duzy do ogarniecia wzrokiem w grach sieciowych? Czy moze jest to poprostu kwestia przyzwyczajenia tak jak z uzytkowaniem telefonu?

Druga sprawa - nie ukrywam, ze niesamowicie jara mnie OLEDowy obraz, ale boje sie owych wypalen. Jezeli chodzi o OLED tego philipsa jak to wyglada w tym przypadku z gwarancja? Bo czytalem ze z philipsami pod tym wzgledem jest problem, w przeciwienstwie do LG, ktorego serwis ponoc ludzie sobie chwala, poniewaz matryce sa z reguly wymieniane na nowe.

Jezeli chodzi o te ledy od Kikiego, ktorego najbardziej byscie polecali? Jakie sa roznice jesli chodzi o te dwa rozne modele philipsa, ktore sa w tej samej cenie procz przekatnej?

Do wszystkiego Oled bedzie lepszy, duzo czyta sie dobrego o LG C8 wiec moze sam zwróć na niego uwage w sklepie gdy jakis odwiedzisz.
 
Do góry