[TV] 45-50 cali, ok 4-5tys, NET

malesiak

New member
Witam,

Jestem na etapie urządzania mieszkania i chciałbym sprawić sobie konkretny telewizor. Do tej pory małe rozmiary mi stykały, ale teraz taka duża ściana aż kusi... Niestety wszystkie TV są dla mnie prawie takie same i nie wiem które są dobre a które nie.

CENA: ok. 4-5 tys
CALE: ok. 45-50
PRZEZNACZENIE: Kablówka (1-2h dziennie) + mecze + wybrane filmy, XboX KINECT (!).
BAJERY: jestem zwolennikiem internetu, więc chciałbym aby mój TV potrafił jak najwięcej współpracować z internetem. Wyświetlać z komputera, strony www itd. Oczywiście komputer w domu mam, więc jakieś skomplikowane rzeczy będę sobie sprawdzać na nim:) Generalnie dostęp do neta przez TV ma być gadżetem, bo wiadomo że wygodniej jest na kompie.

3D kompletnie mnie nie jara, więc TV może tego nie mieć... uważam, że może to być jeszcze za słabe, aby za to przepłacać.

TV będzie wisiał na ścianie, ale to w dzisiejszych czasach żaden problem, bo większość TV jest z opcją wiszenia :)

Z góry dzięki za pomoc!
 

malesiak

New member
Być może ktoś się obrazi za to co napiszę, ale sądziłem że SONY to najlepszy producent obecnie na rynku... na Sharpa nawet nie próbowałem spojrzeć. Sądziłem że wybór padnie między SONY a SAMSUNGiem.
 
Do góry