TV 42 do 50 cali

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
No i nadszedł czas, żeby jakoś przed świętami kupić TV. Czytam forum gdzieś od lata tego roku i już kilka razy zmieniałem zdanie więc ostatecznie sam nie wiem.
Telewizor plazma albo LCD dość duży od 42 do 50 cali ze wskazaniem na te większe. Co do kwoty to jeszcze nie wiem dlatego podaje dwie kategorie cenowe i proszę o podanie propozycje dla każdej z nich.
1. około 6000-6500zl
2. poniżej 10 000.

Pokój:
około 35m, jasny (dużo okien) ale można przyciemnić (rolety)
odległość: od 3-4,5 metra, zwykle 2-4 osób.
sygnał:
1. n-ka, polsat cyfrowy oglądane głównie wieczorem i w nocy, jeżeli są jakieś imprezy sportowe w dzień to też(piłka nożna, F1, skoki). Ważne dla mnie aby sport wyglądał przyzwoicie na tym TV. Najczęściej oglądane kanały to: tvp, tvn, tvn24, poslat, discovery, mtv, viva, czasem jakiś cartoony czy HBO.
2. DVD, aktualnie budżetowe za pare stów.
3. filmy z kompa (w tym również w jakości HD)

Za jakiś rok może dwa lata blu-ray i może konsola (ale to drugie sporadycznie).
Jeżeli będę miał te 10 tys zl to wiadomo wezme tzw. full hd ale jeżeli opcja 6 tys to juz nie musi być full hd - sami oceńcie czy potrzebuje.
 

Foxxx24

New member
Przy Twoich warunkach i odległości spokojnie bierz 50 cali!:eek:k:

Co do kategorii cenowej to ja zdecydowanie polecam Ci Panasonica 50PY800 bo kupisz go za ok 7100zł,a to naprawdę świetny tv z bardzo dobrym dzwiękiem i wyposażeniem,zwłaszcza,że masz N-kę tylko dokupisz Blue Ray będziesz miał jednocześnie świetny odtwarzacz dvd:)


Pozdrawiam
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
Brałem pod uwagę ten model. Czyli polecasz plazma, 50 cali, full hd przy moich warunkach. Ok thx (wiesz może gdzie zobaczyć działający PY800 w kraku?). Jak ktoś będzie miał jakąś alternatywę to niech napisze. Czy w ogóle LCD podpada pod moje warunki?
 

Foxxx24

New member
Oj bardzo ciężko bo ja widziałem tylko raz w Mixie koło ronda Matecznego,ale już nigdzie indziej,ale i tak się zdecydowałem na ten model 42PY800.


Był w sklepie juka na strusia,ale już wyprzedali narazie chyba:)


Pozdrawiam
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
Jakby nie udało się kupić 50PY800 to podajcie mi jakąś alternatywę w podobnej kwocie. (według wymagań z pierwszego posta)
Dzięki.
 
Do góry