TV 42-46 cala do ps3 PC i filmow

cadron

New member
1.Odległość od ekranu? 2-4 m***
2. Jak słońce świeci w pokoju? Mam rolety zaslony. Nie ma z tym problemu
3.. Jak duży jest pokój? Niestety nie wiem dokladnie 4 x 4 ?***
4. Preferowana technologia: Neoplasma
5. Jaki masz obecnie telewizor? CRT 39 cali przez pewien czas samunga led 40 cali
6.Jakie programy najczęściej oglądasz? Discovery, TVP1, TVP1, TV4, TVN, POLSAT, TVN TURBO, National Geographic,50% czasu gram w gry akcji, strzelanki i gry TPP
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem:20/80***
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez?: 70/30
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny? Ostry***
10. Matryca błyszcząca czy matowa? Matowa ale jest to glowna cecha
11. Preferowana wielkość telewizora? 42 -46 cale ***12. Preferowana marka? Zalezy mi na jakosci obrazu
13. Czego nie lubisz w telewizorach? Szarości zamiast czerni, nierównego podświetlenia, migotania obrazu w grach
14. Jakie urządzenia będą podłączone? PS3,***PC , glosniki,
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? PS3-30%, TV-40%*** PC - 20 %
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? Zazwyczaj na wprost***
17. Czy ważne jest wifi? Nie
18. Czy będziesz korzystać z widgetów?nNie zmartwie sie jesli nie bedzie jesli beda to pewnie tak
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? Mam od tego pc
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD? Jesli nie bedzie to sie nie zmartwie
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami? Tak
22. Ma mieć 3D? Nie***
23. Ma mieć slot na karty SD? Obojętnie***
24. Ma mieć tuner DVB-T?Tak
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? HDMI-PS3***hdmi lub dvi pc
26. Jaki masz sygnał:Cyfrowy naziemny(kablówka)***
27. Ile programów HD?5-10***28. Ma stać czy wisieć?stać***29.Rozdzielczość: 1080p***
31. Ile osób ogląda:1-2***
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 4 h***6
33. Jaka klasa cenowa? 25-3000zł
34.Gdzie planujesz zakup? Tam gdzie tanie



W skrocie najlepiej 42 cale chcialbym 50 ale nie smiesci sie na szafce.
Interesuje mnie jakosc obrazu czern i brak smuzenia w grach.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 42ET60
Panasonic 42ST60
Philips 42PFL 6008
Wszystkie modele z matrycą natywną 100Hz.
 

Alkor

New member
Bez reklam
Kupuj Panasonica 50ST60 dopóki jest dostępny - 42 cale to naprawdę niewiele do oglądania >>2 m i dobrej jakości HD.
Z drugiej strony plazma ta ma Input Lag aż 75 ms i może amatorom dynamicznych strzelanek i wyścigów nie przypaść do gustu. Moim zdaniem jakość obrazu, niski poziom czerni i świetny kontrast z nawiązką rekompensują nieliczne wady i niedociągnięcia.
Sprawdzenie w sklepie mimo wszystko gorąco zalecane - żeby nie było niespodzianek typu migotania, zauważalnego przez niektórych widzów (ja widzę dosłownie śladowe migotanie tylko w trybie 60 Hz), bądź pewnych niedoskonałości przy odtwarzaniu ruchu.

W plazmach nie stosuje się matowych matryc, które co prawda nie powodują odbić, ale w jasnych pomieszczeniach wyraźnie spłycają i rozmywają czerń, przez co obraz staje się "plastikowy" i płaski - nic dziwnego, że dzisiaj dominują powłoki błyszczące, które w połączeniu z dobrym ciemnym, filtrem ekranowym zapewniają bardzo dobrą czerń, kontrast i głębię obrazu nawet w jasnych pokojach.

A do oglądania z 4 m polecam ekran...110", do uzyskania już za około 3000-4000 zł - oczywiście przy użyciu projektora 1080p. Wyobraź sobie gry na takim ekranie 110" w porównaniu do "mikroskopijnego" ekranu 42", a nawet 50".

Pozdrawiam.
 
Do góry