TV 4000

PabloLNC

New member
Cześć!

Szukam telewizora dla rodziców do około 4000 zł, 65 cali - wpasuje im się nawet 75 cali - jednak nie jestem pewien co do słuszności tego wyboru na przykładzie:
TCL C735 (65) vs TCL P735 (75) - za i przeciw? Nie mają wygórowanych jakościowo wymagań ani pod gaming itd - więc na jakie ustępstwa muszą się zgodzić aby było 75 cali w tym budżecie?

Sam ostatnio kupiłem Samsunga Q65Q77B - jestem b. zadowolony , udało mi się go wyszarpać w cenie równej 4.000. - super gdyby udało im się sprawić podobne wrażenia jakościowe przy 75 calach - może być ( a pewnie nawet musi) bez 120 hz.

Dzięki za wszystkie propozycje!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli mieści się 75" - to TCL 75C735 , ale za 4999 zł będzie najlepszy w tej klasie.
Pytanie czy maja na dopłatę. ?
 

PabloLNC

New member
Jeśli mieści się 75" - to TCL 75C735 , ale za 4999 zł będzie najlepszy w tej klasie.
Pytanie czy maja na dopłatę. ?
Jest opcja, że oddam im mój 65" i ewentualnie przesiądę się za dopłatą na TCL? ( Zostało u mnie sporo miejsca)
Nie miałem bezpośredniego porównania c735 kupując swój, a cena była taka sama.

Jakbym przesiadł się na TCL będę podobnie zadowolony jak z Q77B, czy muszę się zgodzić na ustępstwa?


Przy pozostaniu na 65 cali, to analogicznie c735 najlepszą cenę do jakości proponuje? -licze, że kupiłbym na promocji za ok. 3.800.

Jak wygląda trwałość TCL?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To Twoja opcja jest najlepsza. I masz dobry model.
TCL 75C 735 za 3800 - bez szans !
 

PabloLNC

New member
Super! Wiele wyjaśnione, za 3800 to 65 cali oczywiście dla rodziców, chyba już ostatnie pytanie, po którym będzie podejmowana decyzja

Jakie są Plusy C735 względem Samsunga Q77B? Ewentualnie jakie minusy. Chciałbym wiedzieć, bo to jednak z mojej kieszeni wypłynie tysiak dodatkowy hah.
 
Do góry