TV 40-42' LED 3D, który wybrać?

bekslesz

New member
Witam, od kilku dni próbuje znaleźć dla siebie dobry telewizor za rozsądną cenę... Chodziłem po sklepach, pytałem, oglądałem, siedziałem na forach... poprostu od kilku dni czytam tylko o telewizorach, i im więcej wiem, tym większe wątpliwości i nie moge sie zdecydować... dlatego pomyślałem że zapytam tutaj. Wybrałem 4 telewizory, które najbardziej mnie interesują na tą chwile,
Samsung UE40ES6800 - cena ok. 3200zł
LG 42 LM660S - cena ok. 3100zł
LG 42 LM765S - w zestawie z odtwarzaczem bluray i kablem hdmi kosztuje aktualnie 4000zł w rtveuroagd
i ostatni SONY kdl-40ex750 - za 3300 zł dzis w mediamarkcie oglądałem
hmmm... co wiecej? telewizje mam z vectry, 3d? napewno bede z tego korzystal jesli bedzie jakas mozliwosc cos obejrzeć... z internetu glownie bede korzystal no do ogladania filmow, do przegladania stron itp. nadal mam komputer czy telefon, proszę o pomoc, może uda mi się na cos zdecydowac w koncu...
PS: o tym LG LM765S malo wiem oprocz zwyklej specyfiki poniewaz to chyba jeden z nowszych modeli i nie znalazłem ani testów, ani zadnych opini
 

bekslesz

New member
odległosc od ekranu to jakies 2,2 - 2,5 m
jesli chodzi o slonce, to okno od zachodu, ale i tak cały czas korzystam z rolet, z powodu napastliwych sąsiadów z naprzeciwka
 
Do góry