TV 40/42 cale do 2500zl | jaka alternatywa dla TX-P42S30E oraz TX-P42G30E

predek5k1

New member
Witam, tak jak w temacie poszukuję tv 40-42cale do 2500zl dla kobiety. Chcę znaleźć alternatywę dla TX-P42S30E oraz TX-P42G30E, które odpadają ze względu na wygląd. Większy tv raczej nie wchodzi w grę, brak miejsca. Zależy mi na dobrej jakości obrazu i nowoczesnym wyglądzie takim jak np. samsung ue40d5500. Odległość od tv ok. 2m. Pokój ma okna na stronę południową więc w dzień sporo światła, tv ustawiony pod kątem 30 stopni do okien w rogu południowo zachodnim więc światło nie będzie bezpośrednio padało na ekran. oglądany głównie po południu i wieczorem 16.00+. Telewizja sd i hd, często kanały takie jak tvn24. Może w przyszłości konsola, ale do bardzo rekreacyjnego i rzadkiego użytku. Funkcje multimedialne typy przeglądarka nie będą wykorzystywane, może raz na rok film z pendrive'a. Podoba mi się wspomniany wyżej samsung, ale opinie skrajnie różne na jego temat, znalazłem również panasonica TX-L42E30E. Co jeszcze warto rozważyć?
 

predek5k1

New member
Jeśli masz na myśli wygląd to :
Toshiba 40 TL 833
Toshiba 40TL838 to o ten model chodzi, bo 833 nie widzę na ceneo?

Czyli Sharp>Samsung>Toshiba, taka kolejność jeśli chodzi o obraz? Cenowo Samsung bardzo dobrze wygląda i wygląd powinien być ok. Jak jest z jakością obrazu, dużo gorsza do tych wymagań od plazm panasonica z tytułu?

Chciałbym wybrać tv z najlepszym obrazem i przyzwoitym wyglądem. Btw dzięki za szybką odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
Do góry