Tv 26"

Jawor86

New member
Cześć,

Zastanawiam się nad zakupem telewizora 26". W MediaMarkcie polecono mi Sonego tłumacząc, że ma lepszy procesor od Samsunga, potrafi gorsze jakościowo obrazy przetworzyć na lepszy odbiór, ma większa częstotliwość odświeżania, a poza tym Samsung z powodu swoich żywych kolorów rodem z gier komputerowych dużo szybciej męczy wzrok. Co o tym sądziecie? Ja dalej zastanawiam się między Sonym (nie pamiętam, który to był model), a Samsungiem UE26 (LED) lub LE26(LCD).

Zależałoby mi, aby TV odtwarzał po podłączeniu dysk zewnętrznego różnego formaty plików m.in. mkv, ale też avi, mp4, może posiadać również WIFI-może być wifi widgetowe. Oczywiście będę również podłączał laptopa po hdmi, ale to teraz raczej standard, musi mieć również wbudowany tuner, który odbierze mi cyfrową telewizję naziemną.

Osobiście byłem przekonany do Samsunga (nie wiem jeszcze czy LCD czy LED), ale Pan z MM namieszał mi w głowie. Byłbym wdzięczny za propozycje.

Pozdrawiam:)
 

tdx

New member
Bez reklam
jeśli led to UE27D5000 (full HD) jeśli zależy Ci na odtwarzaniu filmów z USB niestety nie jest SMART
to samo w lcd to 26D450 (HD ready)
 

Jawor86

New member
Samsung ue26d4003, SAMSUNG UE26D4003 - Ceneo.pl
Samsung LE26c350, Telewizor LCD SAMSUNG LE26C350 - Ceneo.pl
Samsung LE26d450, Telewizor LCD Samsung LE-26D450 - Ceneo.pl

Rozumiem, że ta seria D jest nowsza od C? Ten Ledowy, co podałeś to już wykracza poza mój budżet. Dlatego też zastanawiam się między 3 tv. Rozumiem również, że nie ma szans w tych TV na (widgety, wifi, itd.) oraz odtwarzanie filmów o różnych rozszerzeniach po USB?

W takim układzie ostatecznie, który TV ostatecznie byś proponował? Ten LCD, który podałeś (lcd 26d450) czy może jeden z dwóch wskazanych przeze mnie w powyższych linkach? Czy może jeszcze jakiejś innej firmy? Bo skoro tv nie oferują tzw. dodatkowej wartości funkcjonalnej jak wifi czy odtwarzanie filmów po usb, to wcale nie musi być to samsung.
 
Do góry