Tuner satelitarny w TV a nBox

Maciej_S85

New member
Witam

Mam stary dekoder n sprzed kilku lat. Działa tragicznie i che go wymienić. Dziadek ma już ten nowy dekoder nc+ który jest wyraźnie lepszy. Też chce wymienić mój ale zastanawiam się czy tuner sat wbudowany w mój tv Philips PFL8008 46" jest lepszy czy gorszy od tego dekodera. Muszę tylko dokupić moduł CL+.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W niektórych telewizorach w budowane tunery satelitarne są bardzo słabe np.problemy przy pracy z kilkoma konwerterami ,niemożność wybierania dowolnego satelity , niemożność ręcznego wpisywania parametrów np.częstotliwość ,modulacja ...itp

Z tego co widzę masz wyższej klasy nowoczesny telewizor ,więc nie powinno być kłopotu i wbudowany tuner na pewno sobie poradzi

W kwestii modułu zostaje nc+ mix CAM za 199zł - wybierasz abonament ,umowa jest na rok .Pakiety się zaczynają od 29zł /miesięcznie .Ten moduł jest już pomału wycofywany .NC+ skupia się na sprzedaży bądź dzierżawieniu swoich dedykowanych dekoderów z parowaną kartą ,zaczęły się również testy wyłączania podziału jednej karty aby ukrócić sharing i splittery - gdyż według NC+ musi pozostać tylko jeden tryb pracy karty współpracujący tylko z jednym dekoderem
 
Do góry