Trzy propozycje...która najlepsza?

toma_ad

New member
Witam.
Niedawno zadałem pytanie odnośnie zestawu kina domowego, jednak preczytawszy propozycję kiki, moje preferencje moje się zmieniły. Chciałbym jednak sam złożyć jakiś fajnie grający zestawik (70% muza, 30% filmy). Oczywiście budżet zostaje bez zmian (ok 2000 PLN, no może ciut więcej) więc nie spodziewam się za te pieniądze jakiegoś wypasu, ale żeby dźwięk był chociaż przyzwoity. No i nie bedę głośno słuchał - małe dziecko i sąsiedzi. pokój również bez zmian (22m2).
Pogrzebałem troche i mam trzy propozycje:
1. JVC XV N340 + JVC RX-5060BE
2. Pioneer DV-400V-k + Pioneer VSX 417
3. Panasonic DVD-S511 + Panasonic SA-HE40E

Napewno z tych trzech zestawów Pioneer będzie najlepszy, ale czy pozostałe bardzo odstają od niego? No i nie podalem jakie głośniki, bo sam nie wiem. Chciałbym żeby były to głośniki 5.1 niewielkich rozmiarów (chcę je powiesić). Niechciałbym pełnowymiarowych frontów bo znająć pomysłowość mojego syna to pewnie co chwilę leżały by na pogłodze.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
A głośniki ?
Czy te 2000 zł( może ciut więcej :)) to z głośnikami ?
Nie myślałeś o Denonie, Yamasze czy Onkyo lub HK ?
 

Acid

New member
Witam .
Na poczatku serdecznie odradzam wzmak JVC . Sluchalem go z Magnatami Motionami 88 i mowiac krotko kaszanka . Co do Pionka i Panasa to nie wiem ale wydaje mie sie ze jednak Pionek zdecydowanie lepszy .
Pozdro
 

toma_ad

New member
gatar napisał:
Witaj.
A głośniki ?
Czy te 2000 zł( może ciut więcej :)) to z głośnikami ?
Nie myślałeś o Denonie, Yamasze czy Onkyo lub HK ?

Chciałbym żeby głośniki zmieściły sie w tej kwocie, no może w 2500. A myślałem o tych proponowanych przez Ciebie ale niestety ceny nie mieszczą się w moim budżecie, tzn bardziej nie mieszczą sie w głowie mojej żony. dla niej nie ma różnicy między kd z supermarketu a hk ;-).
 

Serdello

New member
Hmm mysle ze da rade cos zlozyć w tym budżecie, zerknij np na ceneo.pl i nawet firmowe zestawy onkyo czy yamaha. Chocby takie zestaw
Onkyo HTE 504/404 + EFX 7.1 - 2658zl nie wiem co to za glosniki ale to zestaw 7.1 z samymi malutkimi glosniczkami.
Yamaha AV PACK 206 - za ok.2300 tez male glosniczki Yamahy
Yamaha RX V357 + DVD S557 + NSP620 - nieco slabszy ampli lepsze glosniczki od poprzednika 2470.
Pozostaja jeszcze Denonki:) bo HK drozsze
 

gatar

Active member
Bez reklam
Toma_ad --> cos wybierzesz . Zobacz tutaj: http://tiny.pl/f351.
Proponuje coś z "pełnowymiarowymi" głośnikami. Te plastikowe "popierdułki", nawet znanych marek za tę cenę w stereo raczej będą słabe (ogólnie za tę kwotę nie zaszalejesz, ale od czegos trzeba zacząć). Może jakiś Denon + Crystale ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Za 2500zł możesz kupić zestaw z nagrywarką DVD, jak to możliwe :) taka promocja.

vsx417s_medium.jpg

vsx417sback_medium.jpg

dvr230_medium.jpg

dvr230rear_medium.jpg

57.jpg
 
Do góry