Trigger 12v

ikar1975

Active member
Bez reklam
Jak w temacie ma ktoś doświadczenie najlepiej z końcówkami mocy Atolla, mniej więcej wiem o co chodzi, ale jak to wygląda w praktyce jak wybudza się końcówka itd po kolei, czy widać to że się wybudza, może dioda zmienia kolor. Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Nic nie świeci i nic nie mruga . Włączasz główne urządzenie i reszta leci po kolei. Nic szczególnego , ja wychodzę z Oppo do jednej końcówki ,potem z niej do drugiej a potem do trzeciej. W nie długim czasie będę miał pre i z niego będę wychodził na wszystkie urządzenia. Muszę tylko kupić lub zrobić kabelek.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Odpalam Atoll St200 jako pre/usb DAC,jest połączenie z końcówką Am200se triggerem, ale jak się to ma do tego że końcówka ma tylko z tyłu hebelek, i skąd mam wiedzieć że już jest uśpiona? Pzdr
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
I widzisz to nie takie proste, ja mam pojęcie o audio i podlaczeniach myślę dobre,ale tu nie do końca wiem jak to zrobić może kabel który kupiłem dziś jest zły.
 
Ostatnia edycja:

ikar1975

Active member
Bez reklam
W interchipie jakiś vitalco 2 x jack 3,5mm nic więcej na nim nie ma napisane myślałem że podoła, chyba że w którymś atollu gniazdo nie działa. A co masz na stanie jakiś przewodzik!
 
Do góry