Transformers 3D full SBS

Filips19

New member
Witam!
Mam problem, posiadam rip z BlueRay Transformers 3D (.iso), zgrałem go programem DVDFab do formatu .mkv w Full SBS 3D (rozdzielczość 3840x1080) wrzuciłem na pena i próbuje odtworzyć na TV (Samsung D8000) ale wyskakuje błąd "Nieobsługiwana Rozdzielczość"
Pytanie, Czy jest możliwość obejrzenia tego w 3D w Full HD? Nie chodzi mi tu o zrobienie z Full SBS - half bo wtedy obetnie do 960x1080 a tego nie chce...
 

witusb24

New member
Zamontuj sobie to iso w jakimś programie np demon.utworzy ci sie jakby dodatkowy napęd.Kopiujesz na pendraiva największy film z folderu Stream i podłączasz pod tv.Ja tak robię z każdym iso .I mam ten sam tv co ty.Tylko że nigdy nie robiłem tak z iso z filmem 3d.Ale to chyba nie ma różnicy
 

Filips19

New member
Zamontuj sobie to iso w jakimś programie np demon.utworzy ci sie jakby dodatkowy napęd.Kopiujesz na pendraiva największy film z folderu Stream i podłączasz pod tv.Ja tak robię z każdym iso .I mam ten sam tv co ty.Tylko że nigdy nie robiłem tak z iso z filmem 3d.Ale to chyba nie ma różnicy

Jest różnica ponieważ w folderze Stream znajduje się film w 2D, a informacje jak odtworzyć ów film w 3D znajduje się w podfolderze SSIF...

Tv po usb max rozdzielczosc ma 1920x1080.

Wysłane z mojego GT-I9100

Mówisz że po USB tylko 1920x1080? A jakim innym sposobem obejrzeć to w 3840x1080, jeśli przez
USB się nie da...

+ że posiadam konsolę PS3
 

tdx

New member
Bez reklam
No przecież sam wiesz że tv max rozdzielczość ma 1920x1080. Jedyna możliwość film na BR w 3D wtedy dla każdego oka masz full hd.

Jeśli nawet film masz na PC to i tak tv będzie go przeskalowywał do 1920x1080
 

Filips19

New member
No przecież sam wiesz że tv max rozdzielczość ma 1920x1080. Jedyna możliwość film na BR w 3D wtedy dla każdego oka masz full hd.

Jeśli nawet film masz na PC to i tak tv będzie go przeskalowywał do 1920x1080

Więc Blueray3D i Rip BlueRay3d się różnią? Nie zripowany, nie zostanie przeskalowany a zripowany tak?

@Edit Mam rozwiązanie! Ja zrobiłem to tak:

Pobierz i zainstaluj program PowerDVD, (jest płatny ale możesz skorzystać z trial)

Pobierz i zainstaluj program Daemon Tools [nie konieczne]

Zamontuj pobrany rip BlueRay3D (.iso) do Daemon tools'a [nie konieczne]

Podłącz komputer (w moim przypadku laptop, chyba że ktoś ma możliwość podłączyć Stacjonarnego do TV...) poprzez kabel HDMI i ustaw jakoś żeby Ekran telewizora był główny ekranem, chodzi o to żeby wyświetlany obraz był w rozdzielczości 1920x1080 a nie takiej jaka jest na ekranie laptopa

Włącz program PowerDVD i odpal na nim rip BlueRay z zamontowanej wcześniej wirtualnej stacji (możesz też po prostu odpalić plik .iso z dysku komputera więc instalacja Deamon'a jest niepotrzebna)

Program sam wybierze jaki typ 3D twój ekran może odtworzyć...
 
Ostatnia edycja:
Do góry