Transformers 3

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie ??? Czy Transformers 3
Ma skopany dźwięk 7.1 dts hd ?
Jestem właśnie po seansie tego filmu i normalnie jakość dźwięku to bieda z nędzą-jak na jakość innych znanych mi tytułów na bluray to normalnie jakaś porażka.
Zero dynamiki,zero szczegółów do której przyzwyczaił mnie ten nośnik z HD Master
Słuchając ścieżki filmowej 7.1 i 5.1 miałem wrażenie jak bym słuchał tego filmu przez zamknięte drzwi-totalnie spier-niczone wydanie.
Sam film też specjalnie nie powala w porównaniu do dwóch poprzednich części ta ostatnia jest po prostu beznadziejna,ale to moje własne odczucie.
Jakość obrazu rekompensuje 3 h spędzone przed telewizorem a i jeszcze efekty specjalne też widowiskowe.
Czy polecam -nie za specjalnie tylko dla miłośników gatunku.
 
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
sam film jak to sie mowi czyste kino akcji, mi osobiscie o wiele bardziej podeszla trzecia czesc od drugiej (w sensie samej fabuly), obraz i dzwiek wiadomo.

Nie wiem jakie masz wydanie, jednak moje posiada Dolby True HD 7.1. Niestety nie posiadam sprzetu 7.1 wiec nie odpowiem na twe pierwsze pytanie.

P.S. Film trwa 2:34 :p nie 3h
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
-"Nie wiem jakie masz wydanie, jednak moje posiada Dolby True HD 7.1. Niestety nie posiadam sprzetu 7.1 wiec nie odpowiem na twe pierwsze pytanie."-

Przy wersji 5.1 podobny bardzo słabej jakości dźwięk.
W porównaniu do cz. I i II totalna porażka tegoż dźwięku. Jak podobnie nagrali Gwiezdne Wojny to ja dziękuję :-(

Jest jeszcze jedna możliwość-kopia na bluray i kompresja po przegraniu ale specjalnie się płycie nie przyglądałem to tylko takie gdybanie.
 
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
nie wiem ale szczerze mowiac nie widze (raczej slysze :D) duzego odstepstwa dwieku 5.1 w trzeciej czesci transformersow w porownaniu do poprzednich, moze faktycznie masz cos z plyta choc to watpliwe. Jutro jak znajde troche czasu to porownam poprzednie filmy z najnowszym.
 
Do góry