Toshiba 58L9363

MaciekVW

New member
Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z Toshibą 58L9363? Oglądałem dziś 55"serii L7 i wyglądało to bardzo dobrze, czytając test i opinie z forum potwierdzałoby to moje spostrzeżenia. Niestety 55" trochę mało dla mnie i szukam min 60". L9 wyższa seria więc teoretycznie powinno być lepiej ale jak jest rzeczywiście? Jak ta 58L9363 ma się w porównaniu do Sharpa LC60UQ10E bo przymierzałem się do kupna tego telewizora?
 

firekage

New member
Bez reklam
Ten Sharp miał reckę u "konkurencji", omiń go szerokim łukiem.

Ps - po zabawie z Toshibą L7, dokładnie 7335 ta firma więcej moich pieniędzy nie zobaczy: soft, szybkość reakcji, uruchamiania odbiornika, funkcjonalność menu, smart (to żart, w ogóle go nie powinno być w tym odbiorniku, skoro to działa, jak chce). Na marginesie, ktoś***w temacie o nowszym modelu, to jest 7453 pisał, że "tv żyje własnym życiem" - w sumie powiem tylko tyle, że miałem podobne wrażenie, nigdy nie wiedziałem czy system zabotuje do końca, poprawnie czy połowa funkcji nie będzie działać i zostanie mi wyjęcie wtyczki z gniazdka. Na ironię, dodam tylko tyle, że pomijając clouding w tym modelu, który miałem (edge-led) obraz na panelu VA był świetny i jest świetny. 7453 to IPS.
 

MaciekVW

New member
Tutaj na forum ten Sharp jest nawet lepiej oceniony niż Toshiba, nigdy nie brałem Toshiby pod uwagę przy wyborze TV więc ciężko mi cokolwiek o niej powiedzieć. Ktoś ma jakieś doświadczenia z serią L9?
 

firekage

New member
Bez reklam
Przeczytaj recenzję***tego Sharpa na "niebieskim" - polecam zapoznać się***z tamtą, będziesz pewnie mocno zdziwiony, skoro znasz reckę***z tego...
 

setunia

New member
Bez reklam
Jestem jej użytkownikiem od 3tyg. i na ciepło parę uwag.
Zaczne od wad.
Wygląd odbiega trochę od najładnieszych wzorów.
Sterowanie po włączeniu sieci i ustawieniu języka polskiego to po prostu koszmar. Nie spotkałem się w życiu z tak mułowato działającym systemem w TV.
Nie mogę uruchomić na usb klipów UHD z neta, a mam najnowszy firmware.

Zalety.
Cena 5,5kPLN za tv z wystawki.
Obraz zyleta - oglądam z 2,8m i nawet telewizja SD wygląda ładnie.
Czerń może nie idealna, ale zbliżona do ideału.
Dźwięk jak na TV bardzo dobry i do tego fajny efekt Audyssey.
Obraz 3D w porównaniu z dawnym LG 47" na pasywnych - wymiata.

Generalnie jestem bardzo zadowolony. :bober:
 
Do góry