toshiba 55l7453 - wyjście z trybu Demo (procedura)

TV_Maniak78

New member
Cześć wszystkim.

Kilka dni temu zastanawiałem się jaki TV kupić. Myślałem o Philipsie z poczwornym ambi (niestety wiesza się okropnie i ma całą masę problemów)... myślałem o Sony 55 829, a wybrałem niestety Toshibe.Mówię niestety bo miałem nadzieję na pełnoprawny (albo pelnosprawny) tv a dostałem bubla (jak widze forum to nie ja jedyny). Aktualizacja softu nie przynosi rozwiązania.

Problemem jest Smart - a właściwie jego brak i praca w ciągłym trybie demo. Toshiba wie o problemie juz od 2013 roku - i co ? Hm ... nic. Olewka klientów. Jedyna rzecz jaka mi pozostaje to wyzalic się na forum.

TV kupiłem w bardzo dobrej cenie, bo w Saturnie za 3099 (nowy w pudełku) - ale co z tego. Przez 3 dni wkładam i wyciągam wtyczkę zasilania średnio 3 razy dziennie żeby zmusić go do pracy i to w biednych trybach smart. Mam dość. Na szczęście mam 2 tygodnie na prztestowanie. Nie dziwię się ze sprzedaż im nie szła.

Samsung może ma gorsze podświetlanie matrycy - za to smart w nim działa,a obraz po kalibracji wygląda nieźle. I chyba o to chodzi. Mam pytanie - moze ktoś z was wie jak Samsung 55h6400 skaluje SD ?

Przy okazji zauważyłem ze problem z netem występuje zawsze po klonowaniu obrazu z telefonu.

Już po napisaniu tego posta odkrylem procedurę przywrócenia Smarta i wyjścia z trybu Demo (dla potomnych):
- wyciagnij wtyczkę z prądu
- poczekaj 15 sek
- włóż wtyczkę i uruchom TV
- skonfiguruj sieć WiFi raz jeszcze (nie wiem jak to z kablem jest)
- przejdź do Smart
- po 10 sek TV zapyta czy wyjść z trybu Demo

Mimo wszystko uważam ze dostałem wybrakowany produkt!

---- edit -----
Po 10 minutach zgubił znowu ustawienia i znowu nie działa smart ! Co za g.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry