Toshiba 50L4333DG - raz się włącza raz nie.

ilia

New member
Witam.
Ostatnio miałem kilka razy problem z tym tv typu że mi się nie chciał włączyć z pilota. Stan oczywiście był Standby - dioda czerwona. Przycisk pilota nie działał, dopiero po wyjęciu wtyczki i odczekaniu minuty i ponownym podłączeniu pilot zadziałał. Na pewno wina jest po stronie tv, co wynika z w/w info. Również czasem podczas podgłaśniania/ściszania nie pojawia się monit "Siła głosu". Wściku można dostać. Nie po to kupiłem ten niby "inteligentny" telewizor, żeby tak się zachowywał. Proszę o pomoc.
 

ilia

New member
Oprogramowanie mam najnowsze, w poniedziałek mi zaktualizował. A ten problem zdarzył się we wtorek wieczorem. Może wariuje przez noc, bo jest cały czas na standby.
 

ilia

New member
Reset zrobiłem zaraz po aktualizacji, tak jak to się powinno robić. Po prostu te "inteligenty" wariują i tyle. Nawsadzają do tych płaskich desek mnóstwo bajerów i teraz wszystko świruje, nie ważne czy to Samsung, czy Sony czy Toshiba. A miał być taki fajny....amerykański. Szkoda!
 
Ostatnia edycja:

Bandziorno

New member
prośba do użytkowników toshiby: jak oceniacie jakość obrazu i ogólne użytkowanie?!
mocno zastanawiam się nad takim budżetowym 50calowym tv. na 3d nie bardzo mi zależy, z funkcji internetowych korzystać nie planuję, chcę mieć ładny obraz i nagrywanie na dysk zewnętrzny.
dzięki za pomoc
 

Mixmich

New member
Kolory nawet niezłe, czerń jak to na matrycy IPS czyli fioletowa, kąty bardzo dobre (ale przy dużym kącie obraz się ściemnia), płynność obrazu podobna jak w lg 47ln575 czy samsungu 46f5000. Jest to direct led (podświetlenie pod całą matrycą) więc zawieszony na ścianie trochę odstaje. Tv za swoją cenę (~2500-2600zł) jest godny uwagi, jednak osobiście radziłbym dołożyć do toshiby 50L7335 (~2800-2900zł) z racji na lepszą płynność, lepszą czerń, lepsze głośniki, cieńszy panel, ale gorsze kąty. Okulary z zestawu możesz sprzedać dalej (pasują do panasoniców z lat 2010 i 2011) i cena się obniża dodatkowo.
 

daniel0624

New member
Witam
Ilia - MAM PODOBNY PROBLEM
Kupiłem na święta dziadkom 39l2333db - miał być prosty z dużymi przyciskami pilota. Aktualnie już trzeci raz zwiesił się. Albo nie można go uruchomić z trybu czuwania albo nie można przełączyć kanału.
Zastanawiam się czy nie zakłóca go ruter wi-fi, który leży pod TV.
Czy znalazło się rozwiązanie problemu?
 
Do góry