TOSHIBA 40" 40L1333 FHD Opinie, czy warto

qba405

New member
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość :)

Od jakiegoś czasu szukam telewizora dla siebie i zbieram opinię. Ostatnio natknąłem się na rekalmę tego TV.
TV TOSHIBA 40" 40L1333 FHD w neonecie za 1299 zł. Nie mogę dodać linku.

Proszę o opinię i przydatnę rady. Nie koniecznie musi to być ten model. To moje wymaganie dotyczące tv.
Nie potrzebuję 3D, smart tv, wifi. Zamierzam tylko "oglądać" czy to telewizje satelitarną, filmy z pen driva lub przez hdmi z laptopa czy też grać na kosoli. Chodzi mi o to, że nie chciałbym wydawać dodatkowej kasy na rzeczy, których nie potrzebuję. Czy w tych pieniądzach dostanę tv z dobrym obrazem, o matrycy większej niż 37"?
Pozdrawiam ;-)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
W tym budżecie trudno dostać cokolwiek, a modele się między sobą niemal nie różnią.
Pierwsze przebłyski lepszej jakości to
Sharp 39LE350
Toshiba 39L4333
Panasonic 39EM6E
Sony 40R470
 

A1one

New member
ktoś się zdecydował i nabył ten model? - jakie wrażenia, niestety w neonecie w mojej miejscowości został tylko uszkodzony i nie miałem jak sprawdzić

zastanawiam się czy lepiej kupić Toshibe 40L1333 czy panasonica 42X60
 
Ostatnia edycja:

qba405

New member
To niech mi ktoś kto się zna podpowie. Ile muszę wydać w tej chwili na TV 39"-42" bez dodatkowych bajerów tak, żeby jakość obrazu była spoko (nie jestem maniakiem, chodzi mi o granicę jakości którą jeszcze zauważę) ???
 

krzychu63

New member
Używam wspomnianego wyżej Sharpa 39LE350. Współpracuje z dekoderem nc+. Z jakości obrazu (szczególnie SD) jestem bardzo zadowolony. Atutem jest bardzo mocna czerń. Dobrze radzi sobie z szybkim ruchem na ekranie. Inne zalety to dobra jakośc i szybkie przełączanie kanałów dvb-t. Polecam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 39Le 350 ma bardzo dobre podświetlenie matrycy i natywne 100Hz.
Do tego dochodzi bardzo dobra obróbka cyfrowa.
 

adrianadik

New member
W tym budżecie trudno dostać cokolwiek, a modele się między sobą niemal nie różnią.
Pierwsze przebłyski lepszej jakości to
Sharp 39LE350
Toshiba 39L4333
Panasonic 39EM6E
Sony 40R470

Witam

Specjalnie zarejestrowałem się na forum żeby zapytać o Toshibę 39L4333. Telewizor prezentuje się bardzo fajnie - oglądałem go w Auchan i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jedyne co mnie martwi to te natywne 50Hz (100Hz jest, ale nie natywne prawda?). Za tą cenę smart tv 39 cali ciężko znaleźć. Czy miał ktoś z Was do czynienia z tym telewizorem i mógłby się wypowiedzieć?

Pozdrawiam
 
Do góry