toshiba 39l2333dg warto kupic?

faraonwawa

New member
Witam

Zastanawiam się nad wymianą mojego tv sharp LC-32LE350V-BK na toshiba 39l2333dg. Posiada ktoś ten tv? Może napisać czy warto go kupić itp?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba posiada bardzo nierówne podświetlenie matrycy , chmury piękne jedna w drugą . Sharp ma równe podświetlenie i w tej klasie bardzo dobrą czerń.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jesteś pewny Kiki że ten model ma nierówne podświetlenie? 32" znajomego ma lepszą czerń i równiejsze podświetlenie niż u mnie w 32tl933 - a ja u siebie jakoś specjalnie na to nie narzekam.
W sumie z tego co widziałem, to direct ledy w tym roku wypadły naprawdę bardzo dobrze - Samsungi serii 6, Soniacz serii R, oraz LG LA6xx (te w directach) mają bardzo równe podświetlenie i porządną czerń.
Gorzej trochę jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów w tym modelu, bo przebarwia, i nie ma trybów hollywood i trzeba się trochę w halibrację pobawić.
 

faraonwawa

New member
Toshiba posiada bardzo nierówne podświetlenie matrycy , chmury piękne jedna w drugą . Sharp ma równe podświetlenie i w tej klasie bardzo dobrą czerń.

Z tego co wiem nie powinno sie stawiac ogolem calej marki tak jak kolega napisal. Bo ten model może byc inny i watpie zeby wszystkie modele toshiby mialy nierowne podswietlenie?
 
Do góry