Toshiba 37 WL 66 Z - pierwsze wrażenia

liko

New member
Toshiba 32WL66z

Witam!
kupilem n-boxa i mam problem,po HDMI nie idzie ani fonia ,ani wizja,chociaz jak sie uruchamia po twardym resecie plansza niebieska reklamowa jest tzn kabel jest ok i fonia pojawiasie na 2sek i po tym pojawia sie snieg.SD1,SD2 i component ok.mieszam od wczoraj w tośce i n-boxie i nic,POMÓŻCiE!!
 

michal218

New member
Sprobuj podlaczyc np przez euro ustaw na dekoderze klawiszem res rozdzielczosc 720,albo 1080,podepnij HDMI,ewentualnie wylacz i wlacz tuner,Moze wtedy poleci...
 

liko

New member
no niestety,dalej nie idzie po hdmi.Przez EURO idzie SD1 SD2,720 i 1080 idzie przez component.Nie wiem co mysleć:(
 

enter

New member
nbox-złom

Ten szajs "n-box" testowałem na Toshibie od pażdziernika do stycznia,w styczniu ze względu na zmiany w regulaminie udało mi się go zwrócić bez kar.Na początku dno - po HDMI nic , po kilku aktualizacjach nboxa zaczął s pokazywać obraz , ale audio trzeba było podpinać osobno.Jedynie na componencie jakoś działało.Proponuje reklamować ten "złom" do skutku na infolini,nalepiej ze Skypa,bo stracisz forunę na telefony.
Obecnie kupiłem nagrywarkę za 899 zł Samsunga HR735,podłączyłem po HDMI i wszystko działa pięknie bez zarzutu.
U mnie o tyle dobrze ,że mam do wyboru kablówkę z UPC i obraz jest identyczy jak w "N",a może nawet lepszy , z wyjątkem tych w HD READY.
Pobatrz na ich forum ,bo jest jakiś termin odstąpienia od umowy,gdy wszystko nie działa jak należy. TU http://www.nhdtv.pl/forum/
Ale ogólnie ujmując to oni swoich klientów totalnie olewają.Pozdrawiam enter
 

enter

New member
Koniec przygody z "N"

oto moje pismo do nich z dnia 12-01-2007: cytuję :

"Podstawa prawna art. 59 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. nr 171 p. 1800 ze zm.)

Dotyczy wypowiedzenia opłaty za pakiety TV/umowy/ Z WASZEJ WINY.Nr abonenta 13381066


Proszę o podanie miejsca zdania Waszego dekodera typu nbox,jako jeden z głównych powodów podaję ,że od samego początku nie można odbierać programów przez złącze HDMI.Nie po to kupiłem telewizor LCD Toshiba 42" WL 42 68; za 15 000 zł,abym nie mógł oglądać na nim obrazu w jakości HD.Nadmieniam,że wszystkie urządzenia jak:nagrywarka ,odtwarzacz DVD i kino domowe są kompatybilne z tym telewizorem po HDMI.Tylko Wasz nbox nie działa.Nie interesuje mnie połączenia typu scart lub composit.Z uwagi na nie wywiązanie się z oferty zrywam umowę z WASZEJ WINY.Proszę o szybką reakcję i odpowiedź."
 
Do góry