Toshiba 32RL838 problem z Playstation 3

KochaN

New member
Witam
Wczoraj kupiłem telewizor LED Toshiba 32RL838 i mam z nim problem. Próbuje podłączyć pod TV konsole Playstation pod port HDMI i gdy uruchamiam plejaka i podpinam pod przykładowo HDMI 1, i następnie wybieram w TV na HDMI 1 to jest czarny obraz i nic się nie dzieje ;/ (to samo sprawa się tyczy gdy podłączę pod HDMI 2 i 3), natomiast gdy podłączam laptopa pod TV to wszystko śmiga :( czy ktoś jest w stanie mi pomóc ? HELP :(
 

KochaN

New member
Do tej pory miałem LCD Samsunga i tam wystarczyło podłączyć kabel TV <---> Konsola i wszystko było OK dlatego w plejce nic nie zmieniałem (nawet tam nie wchodziłem w opcje bo nigdy nie musiałem).
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
podłączyc ps3 pod TV i przy czerwonej diodzie w konsoli przytrzymac przycisk power przez ok 5 sek. Konsola sama sie "dostosuje" . Jesli nie, to albo kabel albo gniazdo hdmi jest walniete
 

buczo81

New member
Podłącz przez euro i hdmi, gdzies bedzie obraz, podejrzewam ze na euro.
I bedzie plansza ze znaleziono nowe urzadzenie HDMI i czy wybrac, potem ok.
 

Banehallow

New member
Weź zrób podobnie jak Ci radził KochaN, tylko że trzymaj wciśnięty przycisk dopóki nie piknie(oczywiście nie zwracaj uwagi na pierwsze piknięcie, czyli włączenie konsoli). U mnie pomogło.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Albo można przeczytać instrukcję od PS3 - tam jest napisane co zrobić jak TV nie wyświetla obrazu po podłączeniu HDMI.
 

KochaN

New member
podłączyłem jednocześnie kabel component i HDMI i faktycznie wyświetliło się wykrycie nowego urządzenia HDMI i czy chce zaakceptować zmianę biorę OK i nic :( na componencie działa na HDMI nie...
 
Do góry