To ma być "chleb" dla Philipsa , czyli rewelacyjna jakość w "zjadliwej" cenie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ma być "chleb" dla Philipsa , czyli rewelacyjna jakość w "zjadliwej" cenie . LED TV z Ambilight Spectra XL i Perfect Pixel HD
Ten model ma wejść na półki we wrześniu.
Ale już dziś przecieki mówią, że ma być to wyjątkowy model co do jakości.


Przypomnijmy, że model 8007 jest bogato wyposażony w 3D Max, regulację głębi 3D, 800Hz Doskonałą płynność, Wi-Fi, nagrywanie, Smart TV.
fullhd
 

andrju75

New member
Pokładam wielkie nadzieję właśnie w ten model lub w najnowszą serię 9 w wielkości 46".Mam nadzieję ,że co do jakości obrazu i wykonania dorówna plazmie Panasa z serii VT50.Na rzecz tych właśnie zbliżających modeli wstrzymuję się z kupnem TV.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czekamy , czekamy tylko oby ceny byly ludzkie i sam tv sie dobrze przentowal i jego obraz.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Pokładam wielkie nadzieję właśnie w ten model lub w najnowszą serię 9 w wielkości 46".Mam nadzieję ,że co do jakości obrazu i wykonania dorówna plazmie Panasa z serii VT50.Na rzecz tych właśnie zbliżających modeli wstrzymuję się z kupnem TV.

Witam,

Nie może dorównać plazmie z serii VT50 firmy Panasonic , bo to zupełnie inna technologia,
natomiast jakość obrazu i dźwięku będzie zapewne bardzo wysoka i telewizory EDGE LED firmy TPVision-Philips z serii 8007 (wielkości 40" , 46" i 55") będzie można porównać z bardzo dobrymi telewizorami EDGE
LED firmy Sony serii HX 850 (855) , które są dostępne w takich samych wielkościach przekątnych ekranu, tj.40" , 46 " , i 55".:|
Natomiast "topowy" Philips z serii 9xxx w wielkości przekątnej ekranu 46" powinien być "hitem" 2012 roku !!!!!

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kkdrg

New member
Bez reklam
Wczoraj widziałem jednego Philipsa 40" w sklepie i jedno co mnie uderzyło to to, że obraz na nim by jak zdjęcie - mógłby robić jako ramka ;). Drugie to że wystarczyło zacząć oglądać na wprost i z boku i widać jak drastycznie zmienia się kolor (szczególnie to było widać na zieleni) i kontrast. Zresztą z przodu ten obraz był IMHO gorszy niż z boku no ale to może kwestia ustawień.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
To był 40" z serii 5000 ale który dokładnie nie pamiętam. Był ciekawie prezentowany, bo na statywie na wysokości oczu.
 
Do góry