Thosiba regza 32av635dg - Brak ekranu , tryb stand by czały czas miga

Memento90

New member
Toshiba regza 32av635dg - Brak ekranu , tryb stand by czały czas miga

Witam jestem nowy i szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia o naprawach telewizorów dlatego zgłaszam się o pomoc tutaj telewizor ma objaw głownie z mojej winy dlatego też szukam opcji czy da radę np. zresetować jakoś ew. przywrócić menu serwisowe do ustawień domyślnych w tym modelu bo przestawiłem tam kilka opcji chcąc odblokować usb . Teraz wygląda to tak po włączeniu telewizora jest dźwięk , matryca się podświetla ale nei ma obrazu i po 10 sekundach przechodzi w tryb stand by i tak miga cały czas . Myślałem ,że jest ustawiony jakiś czas po którym telewizor sam się włączy dlatego zostawiłem na noc go w tym trybie niestety nic to nie dało tak samo jak wstawienie telewizora do kilku pobliskich serwisów z czego serwisanci nie wiedzieli o co chodzi oprócz jednego , który powiedział ,że trzeba wymienić jakąś tam płytkę lecz koszt by był raczej nie rentowny albo po prostu sami nie wiedzą czy to w ogóle pomorze . Dlatego prosiłbym o jakąś pomoc co może być przestawione w tym TV dodam jeszcze rozmawiając ze znajomym który pracuje w fabryce TV powiedział ,że mogłem przestawić kody do matryc i jest teraz wbity inny kod matrycy i dlatego nie pokazuje nic oprócz podświetlenia . Jeżeli ktoś zna jakiś dobry serwis w warszawie bądź okolicach to tez by się przydały tutaj te informacje ew na priv .
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Spróbuj wejść w tryb serwisowy (google) i zobacz czy chociaż to zostanie wyświetlone. Lub tryb hotelowy.
 

Memento90

New member
Próbowałem wejść w tryb serwisowy lecz niestety telewizor tak jak mówię po kilku sekundach przechodzi w tryb stand by i nic nie można zrobić bo nic nie zostaje wyświetlone mało tego próbowałem aktualizować oprogramowanie za pomocą usb lecz tez niestety nie chodzi choć możliwe jest ,że mogę to robić nie poprawnie .
 
Do góry