Thomson 48FA5405 - ktoś podpowie?

zachowania

New member
Witam serdecznie,
zainteresowałem się tym modelem telewizora: Thomson 48FA5405.
Ciekawi mnie Wasza opinia. Czy może ktoś miał styczność? Jakieś szczególne wady?
 

Polaker

New member
Podbijam pytanie. Kupiles ten model? Czy ktos juz mial stycznosc z tym telwizorem? Jak z kątami i czernią? Input lag akceptowalny? Aplikacje smart tv nadaja sie do uzytku bez frustracji :) ?
 

pw700

New member
Ja mam ten tv od tygodnia i jestem zadowolony. Smart tv działa dobrze, korzystam z wifi bezprzewodowo do routera. Dwa razy zdarzyła się zawiecha przy wychodzeniu ze smart do normalnego trybu. wystarczyło wyłączyć tv pilotem i znowu włączyć. Są podstawowe kanały jak youtube. Przeglądarki Opera brak (zdarza się w niektórych thomsonach).
Kąty porównywalne do innych tv. Czerń rewelacyjna. Nie spodobały mi fabryczne ustawienia obrazu, trzeba pogrzebać w ustawieniach, a jest ich sporo i wtedy obraz staje się bardzo dobry, kolory porównywalne do crt czy plazm. Input lag -gram na konsoli i nie widzę opóźnień.
 
Ostatnia edycja:

zachowania

New member
ja nie kupiłem tego telewizora jednak. Trochę się wstrzymałem. Udało mi się jakiś czas temu kupić też Thomsona, bo cena była dobra, ale model 55UC6406.
Nie miałem jakoś wcześniej wogóle do Thomsonów przekonania, bo w domu były głównie Tv Sony. Ten telewizor jednak mówi mi, że nie ma sensu się bać tej marki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Thomson to dokładnie to samo co TCL 55P60.
Dostępne są obydwa w tej samej cenie.
I z całym pakietem dodatkowym i bardzo słuszna uwaga - nie trzeba się obawiać marki.
 
Do góry