Thomson 32wb842s

areqq

New member
Witam

Pora zmienić CRT 32" na coś większego z HD. Mam zainteresowanego moim 32WB842S. Mam problem tylko z jego wyceną. Niecałe trzy lata temu dałem za niego prawie 3k - wtedy to była końcówka i cenna b. dobra. Ile uczciwie mogę chcieć za niego ? Stan doskonały - tylko na pilocie widać trochę ślad czasu ;) Swego czasu to był jeden z najbardziej wypasionych TV (100Hz Hi-Pix /Progresywne Skanowanie, PIP, Zintegrowany stolik itp)
Do SD z kablówki bije LCD 100x.
 

a4tech

New member
Szczerze....

Jak jest chetny to oddaj go za komplet sensownych kabli do przyszlego LCD-ka :D

Jak dostaniesz 300-400 PLN to skacz do gory z radosci.
Wiem, ze to brutalne ale taka jest rzeczywistosc :(

Ja mialem podobna sytuacje z moim 32VK25E. Zastanawialem sie za ile odsprzedac...
A teraz mam mebel a nie TV :(
Padl (kod serwisowy 27 ;) ) i nie dosc, ze nikt go nie chce naprawic to nie jest tego wart.

Thomson-a jako takiego juz nie ma.
Zabojady mialy z nim tyle problemow, ze Chinczykom go puscili.
Wiec serwis jako taki juz nie istnieje. Dwa to problem z dostepnoscia czesci :evil:

A skosnoocy przeksztalcili bodobno ta marke w sprzet pod markety typu Real :?


W kilku slowach.

Pan elektonik z bylego serwisu Thomson-a (bo sobie odpuscili) powiedzial mi wprost.
To, ze zdecydowalem sie na ta marke to byl moj wielki blad !!!
Nawet sam Thomson nie wiedzial dokladnie co oznacza kod sewisowy 27 :evil:
Moze to byc kineskop, trafopowielacz, podstawka, ew. eeprom (eeprom nie bo sam go przelutowalem).
Wiec juz to opisuje ten sprzet.


ps. moj mebelek CRT kosztowal mnie 3600 PLN :D
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowa firma nazywać się będzie TCL i właśnie szykuje się do ataku na polski rynek.
Telewizor wb 842 - należał do najlepszych na rynku. Jednoznacznie trudno ocenić cenę . Bo marketing "płaski" jest bardzo silny. Spychając właściwą wartość CRT na drugi plan.
Ale uczciwa cena to 800- 1000 zł .
 
Do góry