Telewizory według modeli

woland357

New member
Witam was wszystkich serdecznie.to mój pierwszy post.Od niedawna zacząłem prace w handlu rtv-ka.Mój koordynator szkoleniowy polecił mi to forum dlatego tu jestem.
Prośba moja jest taka czy jest tu może taki temat na forum albo jakiś magiczny link w necie który po krótce charakteryzuje zestawianie modeli telewizorów według modeli konkretnych marek? to by mi bardzo ułatwiło moją pracę.Bo tak jak sam zacznę szperać po stronach producenckich to za boga nie dojdę jakie są różnicę pomiędzy konkretnymi modelami telewizorów.A przynajmniej nie mam na to tyle czasu ile bym chciał.Stąd moją prośba o małe korepetycje :).Najbardziej chodzi mi o marki takie jak Sony,Samsung,LG,Panasonic,Sharp,ewentualnie Toshiba,Philips,Grundig.
Na stronie Sonego widzialem taki mały katalog dużej ilości modeli w pigułce.wiec juz mniej wiecej łapie sie w sonym.Jak przedstawiciel samsunga był u mnie w sklepie to tak na szybko zdążyłem wyciagnac z niego rożnice pomiedzy postawowymi seriami.Np ze seria 7000 od 8000 rożnia sie tylko ramką,albo że od serii 6500 idzie pelna przegladarka,natomiast odnosnie pozostałych firm to nie wiem jeszcze nic :).I jeszcze wazen rzecz mnie intersuje bo klineci czesto pytaja który tv ma 100 Hz.i pod tym katem tez by mi sie przydalo szybko to rotkminic ;-)
Z góry dziekuje za pomoc.Pozdrawiam
 
Do góry