Telewizory Samsung seria H i marginesy/rozmiar obrazu? (h6400)

Pastusiak

New member
witam po dłuższej przerwie! mam pytanie do znawców tematu i menu serwisowego ;) czy istnieje jakiś parametr w menu serwisowym, jakaś opcja, która pozwalałaby w dowolny sposób zarządzać wyświetlanym obrazem tak, aby na stałe był troche mniejszy na ekranie? mam na myśli powstanie takiego małego czarnego obramowania dokoła :) czasem dzieje się tak, kiedy jest możliwość ustawienia trybu na dopasowanie do ekranu, wówczas obraz ma niewielką czarną ramkę dookoła, co osobiście bardzo mi się podoba i widzę w tym pewne, subiektywne plusy ;) czy istnieje więc możliwość wprowadzenia tego parametru permanentnie na wszystkich źródłach np z poziomu menu serwisowego? w skrócie mówiąc.. skalowanie ma się odbywać nie do końca na cały ekran :) próbował ktoś? słyszał o takiej możliwości? z góry dziękuję :)
 

tdx

New member
Bez reklam
W nowych TV w EX SM już nawet tego nie ma w monitorach jeszcze coś takiego było pamiętam parametry V Amp H EW za to odpowiadały, mistrzowie zmieniali też rozdzielność OSD display i robiło ładną ramkę na około ale nie polecam
 
Do góry