Telewizor smart 43' do 2500zł

Chase

Member
Dzień dobry,
Gorąca prośba o pomoc w wyborze telewizora 43' dla Rodziców:
  • Budżet do 2500zł (idealnie do 2000zł)
  • Telewizor będzie chodził po kilka godzin dziennie
  • Sygnał telewizji kablowej podłączony po HDMI
  • Dużo sportu, ale nie piłka nożna
  • Smart najlepiej jako Android TV lub Google TV

Sam mam 43PUS8818 i ze względu na problemy z dźwiękiem rodzicom go nie polecam (zresztą i tak przekracza budżet nawet w promocji), dlatego myślę o jakimś modelu TCL z Google TV.
Tylko jakim? Na co zwracać uwagę w TCL? Czy najtańsze modele za ok. 1500zł są warte uwagi? A może TCL43C645? Czy to QLED to duża różnica na plus w jakości obrazu?

Z góry dziękuje za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb masz Z bardzo dobrych
- Philips 43PUS8818 z matrycą 120 Hz i z ambilightem , plus dodatkowo pakiet gratisów dla członków forum o wartości 500 zł
 

Chase

Member
Tak jak napisałem powyżej, sam go mam i drugiego egzemplarza dla rodziców nie polecę przez problemy z dźwiękiem. Zresztą ma on fatalne kąty widzenia a rodzicom zależy na dobrych kątach. Z Ambiligtha rodzice nie będą korzystać.
Coś innego polecisz z takimi potrzebami i budżetem? Znajdzie się coś z matrycą IPS?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz z bardzo dobrych też :
  • Sony 43X80L za 3380 zł
  • TCL nowy Qled 43C655 - 2099 zł
Plus dodatkowo pakiet do każdego .
 

Chase

Member
Dziękuje bardzo.
Sony niestety poza budżetem, ale przekażę propozycję Rodzicom, kto wie? :)
A co ma lepszego C655 względem C645?
Oba TCL to rozumiem VA a Sony to ADS czyli może nie IPS, ale ma lepsze kąty niż VA?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL na nowej matrycy VA, ale katy ma teraz dużo szersze.
Za to czerń i głębia , kontrast i ostrość dużo, dużo wyższa.
 

Chase

Member
Dziękuje. Rozumiem, że ta matryca z szerokimi kątami to w obu modelach TCL? (C645 i C655)
A masz u siebie jeszcze C645? Jeśli tak to za ile?
 

Chase

Member
Ok, dzięki, spytam się Rodziców który wolą. 600zł między modelem z 2023 a 2024 to spora różnica. Rozumiem, że w 2024 dopłata za nowość i lepszy ekran (120hz i kąty widzenia)?
 
Do góry